1. Sākums
  2. Sabiedrības līdzdalība
  3. Krimuldas novada pašvaldības iestāžu darbs ārkārtējās situācijas laikā
Krimuldas novada pašvaldības iestāžu darbs ārkārtējās situācijas laikā

Ņemot vērā izsludināto ārkārtējo stāvokli Latvijas Republikā* ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību, Krimuldas novada dome informē, par izmaiņām Krimuldas novada domes iestādēs, kuras ieviestas līdz ar ārkārtējās situācijas izsludināšanu valstī.

Kā iepriekš ziņots, slēgtas visas novadā esošās skolas, un ārkārtējās situācijas laikā  tās nodrošinās mācību procesu attālināti. Apmeklētājiem slēgts arī sporta un atpūtas centrs „Namiņš”, Krimuldas vidusskolas peldbaseins un trenažieru zāle, Krimuldas Mūzikas un mākslas skola, Maijas Pīlāgas Lēdurgas mākslas un mūzikas skola.


Krimuldas novada domes administrācija

Tiek ierobežota apmeklētāju pieņemšana klātienē. Krimuldas novada domes iestāžu darbinieki sniedz atbalstu iedzīvotājiem gan telefoniski, gan ar e-pastu starpniecību, skaidrojot nepieciešamās darbības, lai iestādes pakalpojumus būtu iespējams veikt attālināti – elektroniski, vai arī izmantojot pastu vai drošu elektronisko parakstu.

Saziņai ar pašvaldību aicinām zvanīt uz tālruņa numuru +371 67976868, rakstīt uz e-pasta adresi pasts@krimulda.lv vai e-vidē latvija.lv. Tāpat aicinām sazināties ar atbildīgo speciālistu, rakstot uz viņa e-pasta adresi (krimulda.lv/kontakti/). Informācijas apmaiņa ar iedzīvotājiem notiks arī pašvaldības tīmekļa vietnē krimulda.lv pakalpojumā „Pajautā domei!”, kā arī sociālo tīklu vietnēs facebook.com/KrimuldasNovadaDome/, facebook.com/teiksmainaKrimulda/ un twitter.com/Krimulda_LV.

Iedzīvotājiem tiek sniegta iespēja dokumentus atstāt pie Krimuldas novada domes Parka ielā 1, Raganā izvietotā pastkastē, kura tiek pārbaudīta divas reizes dienā (plkst. 8.30 un 15.00), kā arī pastkastē administrācijas ēkā Lēdurgā, Em. Melngaiļa ielā 2.

 

Saziņai:  +371 67976868, pasts@krimulda.lv 


Krimuldas novada būvvalde

Tiek ierobežota apmeklētāju pieņemšana klātienē. Būvvaldes darbinieki sniedz atbalstu iedzīvotājiem gan telefoniski, gan ar e-pastu starpniecību, skaidrojot nepieciešamās darbības, lai iestādes pakalpojumus būtu iespējams veikt attālināti – elektroniski, vai arī izmantojot pastu vai drošu elektronisko parakstu.

Saziņai: +371 67976859; buvvalde@krimulda.lv


 

Krimuldas novada Valsts un pašvaldības klientu apkalpošanas centrs

Ierobežo klientu apkalpošanu klātienē, saziņa un pakalpojumu sniegšana notiek attālināti, izņemot neatliekamus gadījumus un krīzes situācijās. Dokumentus var atstāt pasta kastē pie Krimuldas Tautas nama ieejas. Aicinām maksimāli izmantot e-pakalpojumus vietnē latvija.lv.

Saziņai: tālr. +371 66954866, +371 25549749, krimulda@pakalpojumucentri.lv


Sociālais dienests

Ierobežo klientu apkalpošanu klātienē, saziņa un pakalpojumu sniegšana notiek attālināti, izņemot neatliekamus gadījumus un krīzes situācijās. Iedzīvotājiem tiek nodrošināta iespēja iesniegumus pabalstu un pakalpojumu saņemšanai iesniegt attālināti, iesniedzot iesniegumu parakstītu ar drošu elektronisko parakstu, izmantojot e-pakalpojumus vietnē Latvija.lv, e-pastā un pa tālruni.

Iespēja ir arī atstāt dokumentus slēgtā pastkastītē Sociālā dienesta pieņemšanas punktos – Saules ielā 1c, Raganā; Inciema tornī, Anšlava Eglīša ielā 5, Inciemā un E. Melngaiļa ielā 2, Lēdurgā.  

Aicinām informēt Sociālo dienestu, ja jūsu rīcībā ir ziņas, ka kāda persona ir nonākusi krīzes situācijā un nav iespējas nodrošināt pārtiku, pirmās nepieciešamības preces vai medikamentus.

Sociālā dienesta darbinieki izvērtēs esošo situāciju un vienosies par tālāko sadarbību palīdzības nodrošināšanā.

Saziņai: tālr.+371 27737306,  socialaisdienests@krimulda.lv


Bāriņtiesa

Ierobežo klientu apkalpošanu klātienē, saziņa un pakalpojumu sniegšana notiek attālināti, , izņemot īpašus gadījumus, kad būs nepieciešams izbraukt uz vietas. Bāriņtiesa aicina izvērtēt iespēju apliecinājuma pakalpojumus saņemt pēc 15.04.2020. 

Saziņai: tālr. +371 27737307, +371 27323805, barintiesa@krimulda.lv, olita.lieknina@krimulda.lv, ilze.petersone@krimulda.lv


Kultūras iestādes

Krimuldas Tautas namā un Lēdurgas kultūras namā tiek atcelti visi pasākumi līdz ārkārtējā stāvokļa atcelšanai. Amatierkolektīvu mēģinājumi atcelti.  

Saziņai:

Krimuldas Tautas nams: +371 27737303, livija.ustupa@krimulda.lv

Lēdurgas kultūras nams: + 371 64023086, +371 27744030, ilze.runce@krimulda.lv


Dzimtsarakstu nodaļa

Ierobežo klientu apkalpošanu klātienē, saziņa un pakalpojumu sniegšana notiek attālināti, izņemot Dzimtsarakstu nodaļa ārkārtējās situācijas laikā klātienē pieņems jaundzimušo reģistrācijas un miršanas reģistrācijas gadījumus. Iesniegumus arhīva jautājumos par atkārtotām civilstāvokļa aktu apliecībām un izziņām Dzimtsarakstu nodaļa pieņem elektroniski, izmantojot vietni latvija.lv vai epakalpojumi.lv. Laulību iesniegumi tiek pieņemti elektroniski ar abu laulību pieteicēju drošu elektronisko parakstu. Civilstāvokļa aktu reģistrācijas jautājumos lūdzam konsultēties telefoniski.

Saziņai: tālr. +371 64064468, +371 29252960, +371 27744015, dzimtsaraksti@krimulda.lv


Pirmsskolas izglītības iestādes

Krimuldas novada esošajās pirmsskolas izglītības iestādēs „Krimulda”, „Ezerciems” un Garlība Merķeļa pirmskolas izglītības grupā darbojas dežūrgrupas. Vecākiem katru nedēļu būs jāiesniedz apliecinājums, ka bērns nav bijis ārvalstīs un nav bijis kontaktā ar inficētu personu.

Saziņai:

PII „Krimulda”: +371 27744029, pii.krimulda@krimulda.lv;

PII „Ezerciems”: +371 67957799, pii.ezerciems@krimulda.lv;

Garlība Merķeļa pirmskolas izglītības grupas: +371 27744020, +371 28754250, ledurgasskola@krimulda.lv


 

Aicinām būt saprotošiem un iecietīgiem! Iestāžu darbinieki būs iedzīvotājiem pretimnākoši, izskatot katru konkrēto problēmu. Būsim atbildīgi par savu un līdzcilvēku veselību!

Krimuldas novada domes vadība pašvaldības pakalpojumu saņemšanai un informācijas apmaiņai ārkārtējās situācijas laikā aicina izvēlēties neklātienes formu – e-pastā, e-adresē, pa tālruni (krimulda.lv/kontakti/), pašvaldības tīmekļa vietnē krimulda.lv pakalpojumā „Pajautā domei!”, kā arī sociālo tīklu vietnēs facebook.com/KrimuldasNovadaDome/, facebook.com/teiksmainaKrimulda/ un twitter.com/Krimulda_LV. Aicinām jauniešus atbalstīt un palīdzēt vecāka gada gājuma cilvēkiem izmantot mūsdienu tehnoloģijas. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām ārkārtējās situācijas laikā! Būsim atbildīgi par savu un līdzcilvēku veselību! Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai Krimuldas novadā – krimulda.lv, Latvijā – plašsaziņas līdzekļos, spkc.gov.lv, vm.gov.lv un vestnesis.lv.

Saziņai:

Linards Kumskis, domes priekšsēdētājs, +371 27745144, linards.kumskis@krimulda.lv

Laimonis Ozols, izpilddirektors, +371 29120085,  laimonis.ozols@krimulda.lv

Vilnis Krišjānis, izpilddirektora vietnieks, + 371 26514586, vilnis.krisjanis@krimulda.lv

 

 

Krimuldas novada dome

tālr. +371 67976868

e-pasts: pasts@krimulda

 

* Ministru kabineta 2020. gada 12. marta rīkojums Nr. 103 „Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (https://likumi.lv/ta/id/313191)

 

Citi jaunumi Pašvaldība

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs