1. Sākums
  2. Izglītība
  3. Krimuldas novada pirmsskolas izglītības iestādes izmanto inovatīvus digitālus risinājumus
Krimuldas novada pirmsskolas izglītības iestādes izmanto inovatīvus digitālus risinājumus

Ar jauno 2020./2021. mācību gadu Krimuldas novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes uzsāk elektroniskā žurnāla ELIIS lietošanu, kas nodrošinās ziņapmaiņu, aptauju veidošanu, pasākumu kalendāru, digitālo žurnālu, dokumentu pārvaldību un daudzus citus rīkus, kas atvieglos ikdienas darbu un saziņu.

ELIIS ir tiešsaistes sistēma, kas sniedz inovatīvus digitālus risinājumus pirmsskolas izglītības iestāžu mācību darba organizēšanai. Pakalpojums ietver lietotājam draudzīgu žurnālu, ērtu bērnu informācijas pārvaldi, visaptverošu komunikāciju moduli, detalizētu statistiku, pārskatu veidošanu un daudz citu funkciju, kuras lieti noderēs pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogiem, vadītājiem, pašvaldību darbiniekiem, kā arī vecākiem, lai atvieglotu un uzlabotu saziņu ar pirmsskolas izglītības iestādi.

2020. gadā Krimuldas novada pašvaldība ieviesa arī e-pakalpojumu bērna uzņemšanai izvēlētās pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē. Pakalpojums pieejams epakalpojumi.lv vai krimula.lv sadaļā “Pakalpojumi”.  Bērnu pieteikšana attālināti, izmantojot e-pakalpojumu ietaupa gan līdzekļus, gan laiku, jo nav nepieciešams iesniegt iesniegumu klātienē, bet visas darbības veikt digitāli, mainot vai papildinot informāciju jebkurā laikā.

Krimuldas novada pirmsskolas izglītības iestādēs jaunajā mācību gadā tiek prognozēts izglītojamo skaita pieaugums. PII “Krimulda” jaunajā mācību gadā plānots uzņemt 51 bērnu (kopā 162 audzēkņi), PII “Ezerciems” uzņemt  14 bērnus (kopā 69 audzēkņi), Garlība Merķeļa Lēdurgas pamatskolas pirmsskolas izglītības grupā uzņems 8 bērnus (kopā 45 audzēkņi).

Krimuldas novada izglītības iestādes – Krimuldas vidusskola, Garlība Merķeļa Lēdurgas pamatskola, Krimuldas Mūzikas un mākslas skola un Maijas Pīlāgas Lēdurgas mākslas un mūzikas skola jau vairāk kā 10 gadus lieto tiešsaistes skolvadības sistēmu e-klase.lv, kas sevi ir pierādījusi kā ļoti veiksmīgu komunikācijas kanālu.

 

 

Citi jaunumi Pašvaldība

Vēstule pašvaldībai!

Nosūti vēstuli Siguldas novada pašvaldībai

Kalendārs