1. Sākums
  2. Tūrisms
  3. Krimuldas novads piedalīsies tūrisma izstādē-gadatirgū “Balttour 2020”
Krimuldas novads piedalīsies tūrisma izstādē-gadatirgū “Balttour 2020”

No 31. janvāra līdz 2. februārim Ķīpsalā notiks 27. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2020”, kurā otro gadu piedalīsies arī Krimuldas novads. Krimuldas novada būs atrodams Vidzemes Tūrisma asociācijas stendā, kurā iepazīstinās ar novada tūrisma pērlēm – Lēdurgas Dendroparku, Inciema muižas parku, Krimuldas baznīcu un Kubeseles dabas un vēstures taku.

Viesojoties Krimuldas novada stendā, izstādes apmeklētāji varēs saņemt Krimuldas novada tūrisma bukletus, uzzināt par novada lielākajiem pasākumiem un jaunumiem, noskaidrot, kas ir krastings un iepazīties ar novada uzņēmējdarbību. Katru dienu Krimuldas pārstāvjiem līdzās darbosies kāds no novada mājražotājiem. Piektdienā varēs iepazīties ar SIA “Lejaslīves” saražotajiem produktiem un noskaidrot visu par un ap medu un sparģeļiem. Sestdienā novada stendā viesosies saimniece no “AbsolūtsĒd” ar produkciju no savas bioloģiskās saimniecības. Svētdienā apmeklētāji varēs uzzināt visu par siera tapšanu no z/s “Mazlauri” pārstāvjiem, kas atpazīstami ar produkciju  “Rehtšprehera siers”.

Visi izstādes apmeklētāji būs laipni gaidīti 1. februāri plkst. 13.00 pie Krimuldas novada stenda, kur uzstāsies folkloras kopa “Putni” ar saules un spēka dziesmām pavasari gaidot. 

Tūrisma izstādē “Balttour 2020” apmeklētāji varēs uzzināt par sezonas jaunumiem un populārākajām ceļošanas iespējām. Īpašos piedāvājumus un izdevīgos pirkumus Latvijas apceļošanai un pasaules atklāšanai piedāvās vairāk nekā 860 tūrisma uzņēmumu.

Izstādi-gadatirgu “Balttour” rīko Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācija (ALTA) un norisi nodrošina Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

 

Vairāk informācijas par izstādi – http://www.balttour.lv/

 

Citi jaunumi Attīstība

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs