1. Sākums
  2. Sabiedrība
  3. Krimuldas Tautas namā kino vakars – komēdija “Tizlenes”
Krimuldas Tautas namā kino vakars – komēdija “Tizlenes”

Krimuldas Tautas namā 10. septembrī plkst. 19.00 tiks rādīta latviešu komēdija “Tizlenes”. Ir 1999. gads, tuvojas Millenium svinības. Trīs devītklasnieces Sarmīte, Sveta un Katrīna ir nolēmušas mainīt savu dzīvi un no klases apsmietākajām “tizlenēm” pārvērsties par skolas populārākajām meitenēm. Iedvesmojoties no Holivudas filmām un seriāliem, draudzenes nolemj, ka vienīgā izeja ir ierasties izlaidumā ar klases spicākajiem čaļiem. Taču, kad izfantazētie plāni gandrīz izbojā patiesu draudzību, meitenēm nākas saprast, ka izlikšanās par to, kas neesi, nenes nedz laimi, nedz stilīgumu, un dzīvē viss nenotiek kā kino.

 
Filmas garums: 101 min., vecuma ierobežojums: līdz 12 gadiem neiesakām. 
 
Biļetes cena EUR 3,00.
 
Informācija par pasākuma apmeklēšanas kārtību:
 
Seansu varēs apmeklēt personas, kas kopā ar personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte) varēs uzrādīt derīgu Covid-19 sertifikātu, kurš apliecina, ka apmeklētājs (tai skaitā bērns) ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu vai pārslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā. Sertifikātus var lejuplādēt tīmekļvietnē: covid19sertifikats.lv.
 
Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Citi jaunumi Kultūra

Vēstule pašvaldībai!

Nosūti vēstuli Siguldas novada pašvaldībai

Kalendārs