1. Sākums
  2. Sabiedrība
  3. Krimuldas Tautas nama Raganas amatierteātra darbības apskats – stāsta Jānis Rubīns
Krimuldas Tautas nama Raganas amatierteātra darbības apskats – stāsta Jānis Rubīns

Krimuldas Tautas nama Raganas amatierteātris saka lielu paldies mūsu mīļajiem skatītājiem, mūsu sekotājiem, jo Jūs esat mūsu galvenie vērtētāji, kritiķi un soģi. Piedodiet, ja kaut kas mums ne tā izdodas, kā jums gribētos, bet mēs – ticiet – ļoti cenšamies.
 
Paldies, ka jūs nākat un skatāties, kritizējat un slavējat! Liels paldies Krimuldas novada Domei, it īpaši Linardam Kumskim un Krimuldas Tautas nama vadītājai Līvijai Ustupai par sniegto atbalstu. Paldies autobusu vadītājiem – īpaši Aivaram Pučuram – kuriem nebūt nav viegls uzdevums mūs aizgādāt/atgādāt izrāžu, teātru salidojumu, ekskursiju, citu pasākumu reizēs.
 
Mūsu mīļās ģimenes (sievas, vīri, mammas, tēvi, bērni)! Paldies par sapratni, jo samērā bieži brīvdienās esam prom no Jums.
No aktieriem MŪSU ĪPAŠAIS PALDIES režisorei Zanei Zīlei, kustību konsultantei Lienei Kaļvai, šuvējai Baibai Kramai, mūsu gaismas un mūzikas režisoram Jānim Sirmajam (pēdējā izrādē, pat kļuva par aktieri) par to MILZĪGO darbu, ko viņi veic, lai mūsu izrādes izskatītos vizuāli skaistas, apgaismotas un muzikāli pavadītas
 
Zane Zīle ar mums strādā jau desmit gadus. Viņas enerģija, šķiet, ir neizsīkstoša! Prasības pret mums nepiekāpīgas, bet cauri visam – mērķis, lai Jums, skatītāji, viss patiktu!
2019. gads noslēdzas, ne amatierteātra darba sezona (2019./2020.g.g.), tā turpināsies līdz nākamā gada 1. septembrim. Neuzskaitīsim šeit visu, kas padarīts, paši bijāt tam liecinieki.
 
Gadu noslēdzām ar dalību Pierīgas amatierteātru iestudējumu I kārtas atlases skatē „Gada izrāde 2019”, kas notika 28. 12. 2019.Mālpils kultūras centrā . Tajā dalību pieteica un “startēja” ar izrādēm:
  • Ādažu KC amatierteātris “Kontakts” Baiba Jukņēviča “Pilsētnieki”;
  • Krimuldas novada Raganas amatierteātris Improvizācija par Karela Čapeka darbu “Kā rodas izrāde”;
  • Stopiņu amatierteātris “Dille” Karela Čapeka darbu “Kā rodas izrāde”;
  • Carnikavas amatiertātris “Nagla” Zigurds Šterns “Devītā sieva”;
  • Mālpils KC amatierteātris “Vēji” Harijs Ammers “Skapī”.
 
Mūsu, skatītāj! Novēlam Tev stipru veselību, veiksmi, mīlestību, kurai sekot Tev ik uz soļa. Ir DIVAS pasaules – Liela un katram savējā, un lai, kas arī notiktu Lielajā, galvenais, lai Tu savējā justos laimīgs.
 
Karels Čapeks: “Noliksim svecīti teātra Mūzas priekšā. Jūs viņu, nabadzīti redzējāt mēģinājumos izmocītu, visādu klizmu apstātu un nogurdinoša darba nokausētu. Bet, kad viņa parādīsies jūsu priekšā, skatuves uguņu apmirdzēta, jūs ļausieties šai burvībai, un jūs pielūgsiet teātra Mūzu ar īstu degsmi un azartu! Lai top jaunas izrādes – jaunas pasaules, lai cauri mēģinājumu haosam dzimst jaunas zvaigznes! Un ticēsim teātra brīnumam!”
 
Ko vairāk piebilst? LAIMĪGU JAUNO GADU! Gaidīsim Tevi savās izrādēs ar cerību, ka Tev tās patiks.
 
2020. gada 2. janvārī turpināsim darbu un iestudēt – Anšlavs Eglītis “Pansija pilī”.
 
 
 
Informāciju sagatavoja:
 
Jānis Rubīns

Citi jaunumi Kultūra

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs