1. Sākums
  2. Vakances
  3. Krimuldas Tautas nams aicina darbā bērnu vokālā ansambļa vadītāju
Krimuldas Tautas nams aicina darbā bērnu vokālā ansambļa vadītāju

Krimuldas Tautas nams uz noteiktu laiku aicina darbā bērnu vokālā ansambļa “Podziņas” vadītāju

Pamatpienākumi:

  • Organizēt un plānot ansambļa “Podziņas” radošo darbu;
  • Atbilstoši bērnu vecumam izvēlēties un sagatavot repertuāru;
  • Piedalīties Krimuldas novadā rīkotajos pasākumos.

Prasības pretendentiem:

  • Augstākā vai vidējā profesionālā izglītība ( mūzikas jomā);
  • Klavierspēles prasme tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • Labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • Precizitāte, augsta atbildības sajūta par veicamajiem pienākumiem.

Mēs piedāvājam:

  • nepilnu darba laiku 3 kontaktstundas nedēļā, mēģinājumi notiek 2 reizes nedēļā vakaros;
  • algas likmi par darbu bruto EUR 230,00;
  • Darba līgums uz noteiktu laiku (no septembra līdz maijam);
  • atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu.

CV un pieteikuma vēstuli sūtīt elektroniski uz e-pastu livija.ustupa@krimulda.lv vai iesniegt personīgi Krimuldas tautas namā ( Parka ielā 1,Ragana, Krimuldas pagasts, Krimuldas novads) ar norādi bērnu vokālā ansambļa vadītāja/s amata vakancei līdz 2019. gada 30. augustam, tālr. +371 27737303

*Pamatojoties uz vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi.

Citi jaunumi Pašvaldība

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs