1. Sākums
  2. Sports
  3. “Krimuldas velo” komanda aizvadījusi Kalnu Divriteņu Maratona 1. posmu
“Krimuldas velo” komanda aizvadījusi Kalnu Divriteņu Maratona 1. posmu

Krimuldas novada riteņbraukšanas komanda “Krimuldas velo” aizvadījusi pirmo posmu Latvijas valsts mežu Kalnu Divriteņu Maratonā Valmiera-Cēsis, piedaloties Lielbāta tautas distancē (42,9 km).

“Krimuldas velo” pārstāvēja 11 dalībnieki – Haralds Ūdris (29. vieta), Raimonds Veinbergs (60. vieta), Andris Ūdris (104. vieta), Andris Stalidzāns (142. vieta), Henrihs Ķiģelis (158. vieta), Aigars Šics (286. vieta), Nauris Ustups (431. vieta), Oskars Kumskis (502. vieta), Aivars Šmits  (514. vieta), Jānis Tračs (605. vieta) un Mareks Aviks (632. vieta). Komandu kopvērtējumā “Krimuldas velo” izcīnīja 10. vietu (3206 punkti) no 79. komandām.

Krimuldas novada komanda “Krimuldas velo”

Raimonds Veinbergs (60. vieta) par pirmo posmu – “Starts bija ātrs un daudz spēku prasošs. Kad izveidojās grupas, turpinājās aktīva braukšana pa meža takām un kalniem. Trase bija ātra un sausa – finišs tika sasniegts ātri. Finišēju 60. vietā un ar rezultātu esmu daļēji apmierināts, jo krampji kājās liedza finišēt augstākā pozīcijā”.

“Trase bija diezgan ātra un tehniski vienkārša. Vienīgais traucēklis bija lielā cilvēku masa un putekļi, jo startēju no septītā koridora.  Uzstādījums bija nobraukt zem divām stundām, ko arī veiksmīgi izdarīju. Turpmāk jātiek  līdz zemākam koridoram, lai varētu sākt analizēt, kādas lietas jāuzlabo treniņu procesā”, stāsta Oskars Kumskis par aizvadīto pirmo posmu.

Pēc Valmiera-Cēsis etapa sekos Talsi (12.maijs), Sigulda (26.maijs), Jaunpiebalga (16.jūnijs), Vietalva (14.jūlijs), Ikšķile (4.augusts) un Smiltene (21.septembris). Ikvienam aktīvās atpūtas cienītājam ir iespēja izvēlēties starp Toyota HybridSporta (65 – 48 km), Lielbāta Tautas (44 – 35 km) un Mammadaba (18 – 30 km)  veselības brauciena distancēm. Informācija un reģistrācija: www.velo.lv .

Komandu “Krimuldas velo” atbalsta Krimuldas novada dome.

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs