1. Sākums
  2. Izglītība
  3. Krimuldas vidusskola piedalās 1. klašu konkursā “Sportland pirmie soļi basketbolā”
Krimuldas vidusskola piedalās 1. klašu konkursā “Sportland pirmie soļi basketbolā”

16. janvārī Krimuldas vidusskolas 1. A un 1. B klase piedalījās konkursā “Sportland pirmie soļi basketbolā”. 1. A klase startēja ar nosaukumu “Pūcītes” un 1. B klase ar nosaukumu “Ugunsbumbas”. Abas komandas devās uz Siguldu, lai piedalītos pusfinālā. Konkurss 1. klašu skolēniem norisinās jau 6. sezonu.

Konkursa mērķis ir veicināt basketbola popularitāti bērnu vidū, motivējot sportiski aktīvam dzīvesveidam. Kopā Siguldas pusfināla posmā piedalījās 18 klases, kuras aktīvi cīnījās 9 dažādās un interesantās stafetēs ar basketbola elementiem.

Pusfināla posmā Krimuldas vidusskolas “Ugunsbumbas” ieguva Hanzas maiznīcas simpātiju balvu un iekļuva finālā, kas notika 14. februārī Salaspilī.

Finālā tikās 23 labākās klases no visas Latvijas. Katrai klasei bija jāiziet 10 dažādas stafetes. “Ugunsbumbām” vislabāk veicās soda metieni, bizes pīšana un skriešana cauri piepūšamām atrakcijām. Skolotājām bija jāatbild uz 10 jautājumiem par basketbolu- cik ir Latvijas NBA basketbolistu garums, ar kura izmēra bumbu spēlē sieviešu basketbolistes u.c. jautājumi.

Rezultātu gaidīšana bija ļoti saspringta. Neviltots bija mūsu komandas prieks, kad pasākuma vadītājs Edgars Barbaks paziņoja, ka “Ugunsbumbas” ieguvušas 3. vietu. 2. vietā bija Siguldas sporta klase un 1.vietā Mārupes pamatskola. Godalgotās vietas balvā saņēma tikšanos ar Latvijas basketbola izlases komandu. 19.februārī “Ugunsbumbas” devās uz Arēna Rīga skatīties izlases treniņu, uzskriet stafetes ar basketbolistiem, kā arī tika pie autogrāfiem no izlases basketbolistiem A. Kuruca, M. Mejera, A. Žagara un citiem.

Šosezon astoņos pusfināla posmos Saldū, Ventspilī, Daugavpilī, Gulbenē, Siguldā, Valmierā, Jelgavā, un Jūrmalā piedalījās 108 komandas ar 2205 dalībniekiem. Katra posma labākās trīs komandas iekļuva finālā.

Paldies sporta skolotājai Lizai Civiļovai.

 

Informāciju sagatavoja:

Evija Treija

Krimuldas vidusskolas

1.B klases audzinātāja

Citi jaunumi Sabiedrība

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs