1. Sākums
  2. Paziņojumi
  3. Lēdurgas Dendroparkā norisināsies ikgadējie parka svētki Rudenāji – “Čibu čabu pa lapu lapām”
Lēdurgas Dendroparkā norisināsies ikgadējie parka svētki Rudenāji – “Čibu čabu pa lapu lapām”

19. septembrī no plkst. 14.00 ikviens interesents aicināts apmeklēt Lēdurgas Dendroparku un piedalīties ikgadējos parka svētkos – Rudenāji Čibu čabu pa lapu lapām. Pasākuma laikā apmeklētāji aicināti iepazīt parka teritoriju aizraujošā orientēšanas spēlē, izzināt dabu radošajās darbnīcās, izgaršot rudens garšu burciņās un apskatīt dabas dāvātās rudens veltes. Parka teritoriju no plkst. 14.00 piepildīs folkloras kopas “Putni” balsis un vietējā saksofonista Modra Mottes radītā melodiskā mūzika.

 

Rudens – ražīgākais no Latvijas gadalaikiem, kas sev līdzi atnes ne tikai bagātīgu ražu, bet arī krāsaināko gada ainavu. Parka teritorijā pēc vasaras zaļos toņus nomaina rudenīgā krāsu palete ar dzelteni zeltītiem, oranži sarkanīgiem un bronzas toņiem. Parka celiņus sākt klāt lapu paklājs, katru soli pavadot ar vieglu čaboņu, kurā rotaļājas rudens vēji un ik pa laikam lietus lāses. Tieši šajā laikā Lēdurgas Dendroparkā norisinās parka svētki – Rudenāji, šogad ar skanīgo motīvu Čibu čabu pa lapu lapām.

Lēdurgas Dendroparks ir piemērota vieta ģimenēm ar bērniem, dabas mīļotājiem, romantiķiem, dabas pētniekiem, sportisko  aktivitāšu cienītājiem. Ikvienam, kas vēlas pavadīt savu brīvo laiku pie dabas, iepazīt to un izbaudīt tās dažādību. Svinēsim rudens atnākšanu kopā vienā no lielākajiem dendroloģisko stādījumu parkiem Latvijā.

Citi jaunumi Kultūra

Vēstule pašvaldībai!

Nosūti vēstuli Siguldas novada pašvaldībai

Kalendārs