1. Sākums
  2. Tūrisms
  3. Lēdurgas Dendroprakā aizvadīts “Lēdurgas Open 2021” 2. posms disku golfa spēlē
Lēdurgas Dendroprakā aizvadīts “Lēdurgas Open 2021” 2. posms disku golfa spēlē

18. septembra rīts Lēdurgas Dendroparkā pulcināja disku golfa spēlētājus uz “Lēdurgas Open 2021” otrā posma sacensībām. Uzvarētāji tika noskaidroti divos apļos, kuros neiztrūka spraigi momenti, azarts un sacensību gars. Sacensībās piedalījās vairāk nekā 40 dalībnieki.

 

Spraiga cīņa norisinājās PRO grupā, kur pirmās vietas ieguvējs Pāvels Voitkevičs tikai ar viena punkta pārsvaru apsteidza Reini Stalšānu. Tāpat Amatieru grupā norisinājās sīva cīņa par trešo vietu – nepieciešama pārspēle, kurā Mārtiņš Vērdiņš uzvar Kristapu Legzdiņu un iegūst trešo vietu. Bez sīvas cīņas neizpalika arī Iesācēju grupas spēlētāji – pārspēle bija nepieciešama, lai noskaidrotu otrās un trešās vietas ieguvēju, jo trīs spēlētājiem bija vienāds rezultāts. Pārspēli šajā grupā veica Arturs Saveļjevs, Oskars Vītols un Ainārs Skrivļa, kurš pēc pārspēles veikšanas ierindojās 4. vietā.

 

Sacensību rezultāti:

 

PRO grupas uzvarētāji :

1 vieta Pāvels Voitkevičs;

2.vieta Reinis Stalšāns;

3.vieta Jānis Zemzāle.

Amatieru grupas uzvarētāji:

1.vieta Artis Čakšs;

2.vieta Ziedonis Skrivla;

3.vieta Mārtiņš Vērdiņš.

Iesācēju grupas uzvarētāji:

1.vieta Mārcis Šķēls;

2.vieta Artūrs Saveljevs;

3.vieta Oskars Vītols.

Sieviešu grupas uzvarētājas:

1.vieta Anna Mežale;

2.vieta Evita Blīgzna;

3.vieta Olga Stalšāne.

 

Sacensības organizē Siguldas novada pašvaldība sadarbībā ar sporta klubu “Lēdurga”. Pasākumu atbalsta SIA “Keel Design”, SIA Augļi un dārzeņi, SIA “Perfecto”, RDA apģērbi visai ģimenei, Raganas burgers, SIA Maiznīca Flora.

 

“Lēdurgas Open 2021” trešais posms norisināsies 23. oktobrī Lēdurgas Dendroparkā, kurā starp dendroloģiskajiem stādījumiem izvietota disku golfa trase ar 18 groziem. Pieteikšanās norisināsies aplikācijā Metrix  plānota no 4. oktobra, bet informācija tiks precizēta. Viss atkarīgs no laika apstākļiem, bet kā zināms – nav nepiemērotu laikapstākļu, ir nepiemērots apģērbs.

 

 

Foto: Madara Zvidriņa

Citi jaunumi Sports

Vēstule pašvaldībai!

Nosūti vēstuli Siguldas novada pašvaldībai

Kalendārs