1. Sākums
  2. Projekti
  3. Līdz 9. aprīlim Krimuldas novada māmiņas var iesniegt savu biznesa ideju konkursam
Līdz 9. aprīlim Krimuldas novada māmiņas var iesniegt savu biznesa ideju konkursam

Līdz 9. aprīlim Siguldas un Krimuldas novadu sievietes-māmiņas, kuras plāno uzsākt uzņēmējdarbību vai vada savu uzņēmumu, aicinātas piedalīties grantu konkursā “Māmiņa. Siguldiete. Uzņēmēja” un pretendēt uz finansējumu līdz 2000 euro sava biznesa projekta attīstīšanai.

Krimuldas novadā konkurss “Māmiņa. Krimuldiete. Uzņēmēja” norisinās pirmo gadu. Krimuldas novada pašvaldības atbalstīts Krimuldā deklarēto sieviešu-māmiņu biznesa idejas un kopēja pieejamā atbalsta summa 2000 euro.

Konkursam Krimuldas novadā var pieteikties sievietes-māmiņas, kuras ir deklarētas Krimuldas novadā un audzina bērnu vecumā līdz 8 gadiem un plāno uzsākt uzņēmējdarbību vai šo sieviešu dibinātie uzņēmumi, kuri reģistrēti pirms ne vairāk kā 24 mēnešiem. Konkursa finansējumu varēs izmanot esošā biznesa attīstīšanai vai jauna uzņēmuma darbības uzsākšanai.

Konkurss norisināsies divās atlases kārtās. Iesniegtos projektus vērtēs žūrijas komisija, kuras sastāvā būs pieredzējuši Siguldas un Krimuldas novada uzņēmēji.

Pieteikumu pieņemšanas periodā pretendentiem ir iespēja saņemt individuālas konsultācijas par dokumentu sagatavošanu. Jautājumus par konkursu un pieteikšanos iesūtīt uz e-pastu linda.bernarde@krimulda.lv ar norādi Māmiņu konkurss.

Ar konkursa nolikumu var iepazīties ŠEIT

Iedvesmojies no grantu ieguvēju “JOJO Rotaļu joga” vadītājas Ligitas Saulītes, kas pateicoties  konkursa “Māmiņa. Siguldiete. Uzņēmēja” atbalstam, turpina savu darbību un ir radusi iespēju nodrošināt tiešsaistes jogas video sēriju, kurā kopā ar bērniem iespējams vingrot, kustēties, pareizi elpot un priecāties.

Tiešsaistes video iespējams aplūkot “JOJO Rotaļu joga” YouTube kanālā.

 

Plašāka informācija pieejama rakstot uz e-pasta adresi linda.bernarde@krimulda.lv vai zvanot uz tālruņa numuru +371 25549745.

Citi jaunumi Pašvaldība

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs