1. Sākums
  2. Izglītība
  3. No 5. maija Krimuldas vidusskolā un Lēdurgas pamatskolā mācības norisināsies attālināti
No 5. maija Krimuldas vidusskolā un Lēdurgas pamatskolā mācības norisināsies attālināti

Slimību profilakses un kontroles centra 28. aprīļa publicētā informācija par 14 dienu saslimstības gadījumu skaitu ar Covid-19 uz 100 tūkstošiem iedzīvotāju pilsētās un novados norāda, ka Krimuldas novadā rādītājs pārsniedz noteikto slieksni “drošas skolas” kritērijiem.

Sakarā ar Covid-19 saslimstības pieaugumu Krimuldas novadā ar 2021. gada 5. maiju mācības Krimuldas vidusskolā un Garlība Merķeļa Lēdurgas pamatskolā tiek organizētas attālināti.

Aicinām sekot līdzi informācijai par mācību procesa norisi izglītības iestāžu mājaslapās, e-klasē un pie klases audzinātāja.

Attālināto mācību laikā Krimuldas novada pašvaldība turpina nodrošināt ar pārtikas pakām Krimuldas novadā deklarēto trūcīgo, maznodrošināto un daudzbērnu ģimeņu bērnus (no 5.–12. klasei) un 1.–4. klašu skolēnus, kuri mācās Krimuldas novada skolās, neatkarīgi no deklarētās dzīvesvietas. Jauna pieteikšanās pārtikas pakām nav nepieciešama – tā tiks nodrošināta ņemot vērā iepriekšējo pieteikšanās pamatojumu. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Krimuldas novada Sociālo dienestu, rakstot e-pastu: socialais.dienests@krimulda.lv, zvanot pa tālruni 27737306.

 

Saudzēsim savu un līdzcilvēku veselību!

 

 

Citi jaunumi Pašvaldība

Vēstule pašvaldībai!

Nosūti vēstuli Siguldas novada pašvaldībai

Kalendārs