1. Sākums
  2. Uzņēmējdarbība
  3. Noskaidrota konkursa “Māmiņa. Krimuldiete. Uzņēmēja” uzvarētāja
Noskaidrota konkursa “Māmiņa. Krimuldiete. Uzņēmēja” uzvarētāja

Konkurss “Māmiņa. Krimuldiete. Uzņēmēja” Krimuldas novadā norisinājās pirmo gadu. Krimuldas novadā konkursam pieteicās divas māmiņas, topošās uzņēmējas, lai attīstītu savas biznesa idejas. Finansējumu 1800 EUR  apmērā saņēma Agnese Kublicka – zīmola “Rancho ķiploks” jaunu produktu attīstībai.

Lai iedrošinātu jaunās māmiņas uzsākt komercdarbību, kā arī sekmētu jaunu darbavietu, produktu un pakalpojumu izveidi novadā, 27. maijā ar dalībnieču prezentācijām ir noslēdzies Krimuldas un Siguldas novadu pašvaldību kopīgi rīkotais konkurss jaunajām māmiņām, kurā izvēlētas kopumā četras perspektīvas biznesa idejas, to īstenošanā investējot 7 350 eiro. Siguldas novadā konkurss “Māmiņa. Siguldiete. Uzņēmēja” notiek jau piekto gadu.

Domes priekšsēdētājs Linards Kumskis: “Lai māmiņu – uzņēmēju ieceres rod piepildījumu un esam pagodināti, ka mums ir iespēja piedalīties uzņēmumu attīstībā un jaunu produktu radīšanā. Divu pašvaldību – Krimuldas un Siguldas – sadarbība konkursa rīkošanā veicina zināšanu un labās prakses apmaiņu, paplašina redzesloku kā arī paaugstina ideju kvalitāti. Paldies par spēju un iespēju sadarboties!”

Šogad konkursam tika pieteiktas kopā 15 biznesa idejas, tostarp divas  no Krimuldas novada. Konkursa finālā uzņēmējdarbības idejas prezentēja divas Krimuldas un septiņas Siguldas māmiņas.

Iesniegtos projektus vērtēja konkursa komisija – finanšu institūcijas “Altum” korporatīvo attiecību vadītāja Vita Breidaka-Podračika, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Siguldas biznesa inkubatora projektu vadītāja Gundega Vanaga-Janberga, saimniecības “Lejaslīves” īpašniece Lelde Valle, SIA “Barakuda M” valdes locekle Dagnija Nuķe un SIA “Greenvalley” eksporta nodaļas vadītāja Karīna Varganova. Komisija vērtēja pakalpojuma unikalitāti, konkurētspēju, tirgus pieprasījumu un mērķa auditoriju, komandas kompetences un idejas prezentāciju.

Citi jaunumi Pašvaldība

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs