1. Sākums
  2. Projekti
  3. Noslēgusies Krimuldas novada kapsētu digitalizācija
Noslēgusies Krimuldas novada kapsētu digitalizācija

Lai sakārtotu kapsētu dokumentāciju,  apglabāto personu uzskaiti un padarītu iedzīvotājiem informāciju viegli pieejamu, Krimuldas novada kapsētās trīs gadu laikā ir veikta kapu digitalizācija. Kapsētu digitalizācijas mērķis ir sakārtot kapu uzskaites sistēmu, atvieglojot iedzīvotājiem informācijas ieguvi un informācijas nodošanu nākamajām paaudzēm. 

Kapsētu digitalizāciju veica uzņēmums SIA „Cemety”, kas Krimuldas novada piecās kapsētās – Gaujas, Lēdurgas, Sniķeru, Turaidas un Ziemeļu kapos veica digitālos uzmērījumus, kapu kopiņu uzskaiti, reģistrēšanu un apbedījuma foto fiksāciju, izveidojot publisku datu bāzi interneta vietnē www.cemety.lv, kur ir pieejama kapsētu karte ar informāciju par apbedītajām personām un apbedījumu atrašanās vietu. 

Turpinās darbs pie informācijas precizēšanas un papildināšanas, tādēļ iedzīvotāji tiek aicināti iepazīties ar digitālajā kartē  www.cemety.lv pieejamajiem datiem un neprecizitāšu gadījumā informēt kartes veidotājus, atstājot ziņojumu mājaslapā.

Novada kapsētu digitalizācija veikta par Krimuldas novada domes finansējumu, tas būs noderīgs rīks ikvienam iedzīvotājam savas dzimtas izzināšanai.

Plašāka informācija, digitalizētās kartes un kapu pārvaldnieku kontaktinformācija, pieejama šeit.

 

 

Citi jaunumi Pašvaldība

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs