1. Sākums
  2. Novads
  3. Informācija par pašvaldību
  4. Ceļi
Ceļi

Iedzīvotāju ievērībai informācija par  pašvaldībai piederošo ielu, ceļu un stāvlaukumu uzturēšanu ziemā

Viena no pašvaldības funkcijām ir nodrošināt pašvaldībai piederošo ielu, ceļu un stāvlaukumu uzturēšanu, kas ietver arī brauktuvju attīrīšanu no sniega.

Pašvaldības ceļi ziemā tiek tīrīti atbilstoši visā valstī noteiktām prasībām, kas atrunātas MK noteikumos par valsts un pašvaldību autoceļu ikdienas uzturēšanas prasībām un to izpildes kontroli. Krimuldas novada domei piederošo ielu un ceļu saraksts ar uzturēšanas klasēm ir pieejams šeit

Krimuldas novada teritorijā saskaņā ar 2020. gada 11. marta līgumu brauktuvju attīrīšanu no sniega nodrošina Rīgas rajona Sējas pagasta zemnieku saimniecība „MIEĻĒNI”, +371 29266364.

 

Valsts ceļu brauktuvju attīrīšanu no sniega nodrošina Latvijas Valsts ceļi, aktuālā informācija un ceļu karte pieejama mājaslapā www.lvceli.lv. Pašvaldība budžeta līdzekļus drīkst izlietot tikai savu ielu un ceļu uzturēšanai, tāpēc servitūtu un privāto ceļu tīrīšana jāveic to īpašniekiem. Par privāto ceļu tīrīšanu iedzīvotājiem jāvienojas ar jebkuru privāto pakalpojuma sniedzēju.

 

Priekšlikumus par pašvaldības brauktuvju attīrīšanas no sniega darbu kvalitāti var iesniegt Krimuldas novada domē, Parka iela 1, Ragana, Krimuldas pag., vai sūtot e-pastu: dome@krimulda.lv.

Operatīvai saziņai: Krimuldas novada domes izpilddirektors Laimonis Ozols, +371 29120085, Krimuldas novada domes priekšsēdētājs Linards Kumskis +371 27757144.

Vēstule pašvaldībai!

Nosūti vēstuli Siguldas novada pašvaldībai

Kalendārs