1. Sākums
  2. Lauksaimniecība
  3. NVA tiešsaistes darba diena „Darbs un karjera Latvijā” norisināsies 25. maijā
NVA tiešsaistes darba diena „Darbs un karjera Latvijā” norisināsies 25. maijā

25. maijā no plkst. 14.00 līdz 16.00 platformā www.europeanjobdays.eu norisināsies  Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) rīkotā tiešsaistes darba diena „Darbs un karjera Latvijā”, kuras laikā ar Latvijas darba devējiem tiešsaistē satiksies darba meklētāji, kas dzīvo gan Latvijā, gan citviet pasaulē.  Darba meklētājiem tā ir iespēja atrast piemērotu darbu Latvijā, bet Latvijas darba devējiem – kvalificētus darbiniekus. Gan darba devējiem, gan darba meklētājiem dalība pasākumā ir BEZ MAKSAS!

Ja esat darba meklētājs un gribat atrast darbu Latvijā, Jums vēl ir iespēja izveidot savu profilu platformā www.europeanjobdays.eu, reģistrēties dalībai pasākumā „Darbs un karjera Latvijā” (https://www.europeanjobdays.eu/en/Job_and_Career_in_Latvia_2021), pieteikties vēlamajai vakancei un vienoties ar darba devēju par darba intervijas laiku pasākuma dienā – 25. maijā. Darba meklētāji regulāri saņem arī paziņojumus par jaunu darba devēju un vakanču reģistrāciju platformā.

Ja esat darba devējs un meklējat kvalificētu speciālistu vakancei ar atalgojumu virs 1000 eiro, platformā www.europeanjobdays.eu Jūs vēl varat pagūt reģistrēt sava uzņēmuma profilu dalībai pasākumā „Darbs un karjera Latvijā”, pieteikt vakanci, kā arī publicēt uzņēmuma prezentāciju starptautiskās atpazīstamības veicināšanai.

Šobrīd dalībai tiešsaistes darba dienā „Darbs un karjera Latvijā” ir reģistrējušies jau vairāk nekā 25 Latvijas darba devēji un sadarbības partneri, piedāvājot darba meklētājiem 560 brīvās darbavietas ar atalgojumu virs 1000 eiro. Dalībai pasākumā reģistrējušies tādi darba devēji kā SIA “Amber Studios”, SIA “Cabonline Customer Service Latvia”, SIA “Datika”, SIA “Devre”, SIA “Forevers”, AS “G4S Latvia”, SIA “Innovative Travel Solutions”, SIA “Magma”, SIA “Maxima Latvija”, Nacionālie bruņotie spēki, AS “Pasažieru vilciens”, SIA “Transcom Worldwide Latvia”, LSEZ SIA “Trelleborg Wheel Systems”, AS “Valmieras stikla šķiedra”, SIA “Valpro”, Valsts Nekustāmie īpašumi, SIA “Vervo”, SIA “Yumaks” u.c.

Savus profilus dalībai tiešsaistes darba dienā „Darbs un karjera Latvijā” jau ir reģistrējuši arī 350 darba meklētāji no Latvijas, Francijas, Nīderlandes, Portugāles, Itālijas un Spānijas. Pārsvarā tie ir cilvēki vecumā no 22 līdz 44 gadiem, 90% darba meklētāju ir maģistra vai bakalaura grāds, darba pieredze – vairāk nekā 5 gadi.

Tiešsaistes darba dienas dalībniekiem tiks piedāvāta arī iespēja saņemt bezmaksas konsultācijas – uz reģistrēto lietotāju jautājumiem tiešsaistē atbildēs Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) pārstāvji.

Detalizētāku informāciju var uzzināt, sazinoties ar starptautiskās tiešsaistes darba dienas „Darbs un karjera Latvijā” Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla EURES koordinatoriem Latvijā Agiju Mickeviču (Agija.Mickevica@nva.gov.lv, tālr. 26645566) vai Andri Segliņu (Andris.Seglins@nva.gov.lv, tālr. 26591666).

Projekts nr.7.1.2.1./15/I/001 „ EURES tīkla darbība Latvijā”

Citi jaunumi Sabiedrība

Vēstule pašvaldībai!

Nosūti vēstuli Siguldas novada pašvaldībai

Kalendārs