1. Sākums
 2. Objekti
 3. Kempings “Jaunzāģeri”
Kempings “Jaunzāģeri”

Kempings “Jaunzāģeri” lepojas ar labiekārtotu teritoriju Krimuldas novadā, Gaujas Nacionālajā parkā, upes Gauja krastā. Jūsu ērtībām piedāvājam koka nojumes ar jumtu, galdiem un krēsliem, elektrību, grilu, malku gaļas cepšanai. Kempingā varat atpūsties un palikt pa nakti savās teltīs, savā automašīnā vai kemperī. Tāpat Jaunzāģeri piedāvā nakšņot astoņās  “Dabas mājiņās”, kas gulēšanu pie dabas padara īpaši ērtu. Apmeklētājiem ir pieejams viens sanitārais mezgls, kas aprīkots ar dušu un divām tualetēm. Jūsu mieram esam izvietojuši sešus šūpuļtīklus pa teritoriju un trīs saules zviļņus nesteidzīgai sauļošanās peldei. Droši ņemiet līdzi spēles dabā, labu noskaņojumu, bumbas, lokus vai kārtis. Jaunzāģeros atrodami vairāki unikāli smilšu dabas objekti, viens no tādiem “Ūzas iezis”. Mūsu misija – Miers. Daba. Mīlestība.

Kempings atvērts apmeklētājiem no agra pavasara līdz vēlam rudenim, turklāt pirts pakalpojumi – rituāli profesionālas pirtnieces Lindas Krūmiņas pavadībā visu gadu.

Viens no Jaunzāģeri ilgtermiņa mērķiem ir attīstīt un kļūt par labāko kempingu Krimuldas novadā, kur klienti atgriežas un nesteidzīgi pavada savu laiku. Sadarbībā ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai atbalstu, esam veikuši sanitārās mājiņas izbūvi, kas ir piemērota arī invalīdu vajadzībām. 2018. un 2019. gadā ir iegādāts jauns laivu, katamarānu aprīkojums un klientu ērtībām izveidotas jaunas guļvietas un info centrs.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē: https://ec.europa.eu/agriculture/rural-development-2014-2020_lv

 • mājiņas – piedāvājam trīs četrvietīgas mucveida mājiņas ar divguļamajām gultām, trīs koka ripu mājiņas ar četrām vienvietīgām gultām, divas sešvietīgas mucveida mājiņas ar divām divguļamajām gultām un divām vienguļamajām gultām Kopā nodrošinām 36 guļvietas kempinga mājiņās. Uz visām mājiņām ir viens sanitārais mezgls ar dušu, divām tualetēm. Maltītes pagatavošana iespējama āras virtuvē;
 • nojumes ar ugunskura vietu  piknikam, grilu, malku gaļas cepšanai un kurināšanai, elektrību, šūpuļtīklus;
 • izstrādāti maršruti laivošanai pa Gauju un Braslu ar “kanoe” vai “kajak” tipa laivām;
 • katamarānu īre ģimenēm pa Gauju, četrvietīgi maršrutā Jaunzāģeri – Sigulda;
 • gumijas un koka plosti;
 • melnā pirts;
 • mucveida pirts īre grupām;
 • pirts rituāli sertificētas pirtnieces Lindas Krūmiņas pavadībā;
 • ar malku kurināms koka kubls upes Gauja krastā (6-7 vietīgas).

Kempings “Jaunzāģeri” jaunumi

Vēstule pašvaldībai!

Nosūti vēstuli Siguldas novada pašvaldībai

Kalendārs