1. Sākums
  2. Objekti
  3. Pirmsskolas izglītības iestāde “Krimulda”
Pirmsskolas izglītības iestāde “Krimulda”

Pirmsskolas izglītības iestāde (PII) “Krimulda”  īsteno Izglītības un zinātnes ministrijas licencētas programmas:

  • Vispārizglītojošo pirmsskolas izglītības programmu, programmas kods 01011111
  • Speciālo pirmsskolas izglītības programmu (izglītojamiem ar jauktiem attīstības traucējumiem) programmas kods 01015611

Iestādē darbojas septiņas grupas (bērnu vecums no 1,5-6 gadiem) – Mārītes, Sauleszaķi, Spārītes, Ķipari, Bitītes, Taurenīši un Lāsītes.

PII audzēkņiem tiek nodrošinātas dažādas papildus aktivitātes, lai bērni laiku PII varētu pavadīt kvalitatīvi un iegūt papildus prasmes un iemaņas. No rītiem visi bērni un darbinieki piedalās rīta rosmē, lai mūzikas pavadībā vingrotu un iesāktu dienu pozitīvā noskaņojumā. Pēcpusdienā bērniem no 4 gadu vecuma ir iespēja apmeklēt angļu valodas nodarbības, no 5 gadu vecuma mākslas un peldēšanas nodarbības. Bērniem ar valodas traucējumiem pieejamas individuālas nodarbības pie logopēda.

 

Elektroniskais žurnāls ELIIS – ELIIS vidē Jūs kā vecāks varat aizpildīt pieteikumu, lai pieprasītu piekļuvi Jūsu bērna informācijai, un pēc tam sekotu klases pasākumiem, organizatoriskajiem ziņojumiem un notikumiem. Visās Krimuldas novada pirmsskolas izglītības iestādēs ir pieejams šis digitālais rīks, lai atvieglotu komunikācijas procesu. 

 

Pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja:

Solvita Dreimane

tālr. +371 27744029

e-pasts: solvita.dreimane@krimulda.lv

 

Pirmsskolas izglītības iestāde “Krimulda” jaunumi

Vēstule pašvaldībai!

Nosūti vēstuli Siguldas novada pašvaldībai

Kalendārs