1. Sākums
  2. Objekti
  3. Saimniecība “Lejaslīves”
Saimniecība “Lejaslīves”

Pavasarī iespējams izbaudīt sparģeļus, bet visu cauru gadu garšīgus bišu produktus, kā arī iepazīties ar „Raganas Rāmju rūpnīcu” – biškopības inventāra ražošanas darbnīcu. Katru gadu otrajā septembra sestdienā gaidām ikvienu mūsu sētā uz ikgadējo Medus dienu dravā.

No maija līdz septembrim gaidām ikvienu mūsu Lejaslīvju dravā, lai redzētu, kur mājo bites, uzzinātu cik tālu tās lido, aplūkotu, kas stropam “vēderā”, pagatavotu kādu rāmi, nodegustētu medu un putekšņu ražu.

Pie mums jūs sajutīsiet, kā san un vibrē gaiss no mūsu bišu saimes.

Ekskursijām pa saimniecību iepriekš pieteikšanās.

Ekskursijas tiek vadītas LV, ENG, DEU, RU valodā.

Mūsu piedāvātās izziņas tūres:

  • “Kā aug sparģeļi?” – uzzināsiet, kas ir sparģeļi, kā tie aug, kā iejutušies mūsu klimatā un kā garšo tieši no dobes (iespēja iegādāties un nogaršot no maija vidus līdz jūnija vidum);
  • “Kā rodas medus?” – iespēja uzzināt kā rodas medus, kāda ir biškopja ikdiena, ko un kā dara bites, kas atrodas stropā, nogaršot putekšņus, bišu maizi un medu;
  • “Kas notiek stropā?” – tiem kam nav bail no bitēm ir iespēja apmeklēt dravu, ielūkoties bišu darbā, aplūkot kā top stropi un to detaļas (no maija līdz septembrim 5 personām vienlaicīgi).

Saimniecība “Lejaslīves” jaunumi

Vēstule pašvaldībai!

Nosūti vēstuli Siguldas novada pašvaldībai

Kalendārs