1. Sākums
  2. Objekti
  3. Viesu nams “Bēršas”
Viesu nams “Bēršas”

Viesu nams „Bēršas” atrodas gleznainajā Gaujas senielejā, leģendām apvītās Turaidas pils un Tautas dziesmu parka – Dainu kalna pakājē. Miers, dabas krāsu harmonija un senatnes elpas klātbūtne ir tas, kas padara šo vietu īpašu. Tuvumā esošie gleznainie dabas objekti – Gūtmaņala, Turaidas pils, Dainu kalns, Gauja –  sniedz iedvesmu garām pastaigām un filozofiskām sarunām. Atpūtai un pasākumiem piedāvājam viesu māju,  viesību ēku ar pirti un vasaras sezonā komfortabli aprīkotu, daļēji slēgtu vasaras nojumi ar stiklotu lapeni, kā arī lieliski ierīkotu ugunskura vietu. Apskates laikus lūgums iepriekš pieteikt pa tālruni.

  • Viesu māja – Villa ar 7 labiekārtotām istabām 14 personām (viena istaba īpaši iekārtota jaunlaulātajiem), virtuve, viesību istaba līdz 20 personām romantiskām svinībām.
  • Pasākumu ēka – piemērota jubileju un citu svinību rīkošanai līdz 55 personām. Ar aprīkotu virtuvi un  nakšņošanas iespējām līdz 38 personām. Pirts un karstās/aukstās Spa vannas pakalpojumi.
  • Vasaras pasākumu terase  aprīkota ar bāru, palīgtelpām un virtuvi. Piemērota pasākumu rīkošanai  apmēram 60 personām, bet ja viesu skaits lielāks ir iespēja pievienot pasākumu telti, jo teritorija spēj uzņemt 100 un vairāk viesus.

Vēstule pašvaldībai!

Nosūti vēstuli Siguldas novada pašvaldībai

Kalendārs