1. Sākums
  2. Paziņojumi
  3. Pārtikas paku izdale skolēniem, kuri mācās attālināti notiks 21. janvārī
Pārtikas paku izdale skolēniem, kuri mācās attālināti notiks 21. janvārī

21. janvārī ar pārtikas pakām tiks nodrošināti Krimuldas novadā deklarēto trūcīgo, maznodrošināto un daudzbērnu ģimeņu bērni, kuriem mācību process norisinās attālināti. Pārtikas pakā būs viegli uzglabājami un ikdienas uzturā noderīgi produkti: graudaugu produkti, dārzeņi, bakaleja,  u.c. produkti. Vienas pārtikas pakas vērtība ir 30 EUR. Aptuvenais vienas pārtikas pakas svars līdz 20 kg. Pārtikas pakas sagatavo SIA “Žaks-2”. Pārtikas pakas tiek piešķirtas pamatojoties uz iesniegumu Sociālajam dienestam. 

Pārtikas paku saņemšana norisināsies:

  • Krimuldas vidusskolā, Skolas ielā 11, Raganā, iekšpagalmā pie sporta zāles no plkst. 12.00 līdz 18.00;
  • Garlība Merķeļa Lēdurgas pamatskolā,  Lēdurgā, no plkst. 11.00 līdz 13.00 vai individuāli vienojoties zvanot – tālr. 26517271

Ierodoties pēc pārtikas pakas noteiktajā saņemšanas vietā jālieto sejas maska un jāievēro valstī noteiktie ierobežojumi. Par pārtikas paku saņemšanas dienu un laiku saņemsiet īsziņu telefonā. 21. janvārī tiks izdalītas pārtikas pakas par periodu no 1. decembra līdz 31. decembrim. Šajā pārtikas paku izdales reizē tiks izsniegtas arī pārtikas pakas par laika posmu no 26. oktobra līdz 8. novembrim un  no 9. novembra līdz 30. novembrim, tām ģimenēm, kas nepaspēja pieteikties pakām noteiktajā laika periodā.

Pieteikšanās janvāra pārtikas pakām tiks uzsākta janvāra beigās. Informācija par pietikšanos tiks ievietota e-klasē, Krimuldas novada pašvaldības mājaslapā un sociālo tīklu platformās. Ja gadījumā iesniegums nav iesniegts, bet atbilstat pārtikas paku saņemšanas kritērijiem (daudzbērnu, trūcīga vai maznodrošināta ģimene, kurā bērni (deklarēti Krimuldas novadā) mācās attālināti), aicinām sazināties ar Krimuldas novada Sociālo dienestu. 

Līdz šim Krimuldas novada ar pārtikas pakām nodrošinātas 30 ģimenes, izdalot 79 pārtikas pakas. Šajā pārtikas paku izdales laikā tiek plānots nodrošināt 59 ģimenes ar 129 pārtikas pakām.

Sociālā dienesta speciālisti atgādina, ja ģimenēm, kuras neietilpst nosauktajās grupās, nepieciešama palīdzība, tās aicinātas rakstīt uz e-pasta adresi socialaisdienests@krimulda.lv vai zvanīt – tālr. +371 27737306.

 

Citi jaunumi Pašvaldība

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs