1. Sākums
  2. Izglītība
  3. Pārtikas paku izdale skolēniem, kuri turpina mācības attālināti norisināsies 4. martā
Pārtikas paku izdale skolēniem, kuri turpina mācības attālināti norisināsies 4. martā

4. martā ar pārtikas pakām tiks nodrošināti Krimuldas novadā deklarēto trūcīgo, maznodrošināto un daudzbērnu ģimeņu bērni no 5.–12. klasei, kuriem mācību process norisinās attālināti, kā arī 1.–4. klašu skolēni, kuri mācās Krimuldas novada izglītības iestādēs neatkarīgi no deklarētās dzīvesvietas.

Pārtikas paku saņemšana norisināsies 4. martā:

  • Krimuldas vidusskolā, Skolas ielā 11, Raganā, iekšpagalmā pie sporta zāles no plkst. 12.00 līdz 18.00;
  • Garlība Merķeļa Lēdurgas pamatskolā pie Lēdurgas sporta halles,  Lēdurgā, no plkst. 13.00 līdz 19.00 vai individuāli vienojoties zvanot – tālr. 26517271

Ierodoties pēc pārtikas pakas noteiktajā saņemšanas vietā jālieto sejas maska un jāievēro valstī noteiktie ierobežojumi. Par pārtikas paku saņemšanas dienu un laiku saņemsiet īsziņu telefonā. Šajā reizē tiek dalītas pārtikas pakas par februāra mēnesi.

Šajā pārtiku pakas izdalē tiks izsniegtas 213 pārtikas pakas 1.–4. klašu skolēniem un 102 pārtikas pakas 5.–12. klašu skolēniem.

Nākamā pieteikšanās pārtikas pakām plānota marta beigās vai aprīļa sākumā, ņemot vērā ārkārtējo situāciju valstī. 

Pārtikas paka satur viegli uzglabājamus un ikdienas uzturā noderīgus produktus: graudaugu produktus, dārzeņus, bakaleju,  u.c. produktus. Pārtikas pakas sagatavo SIA “Žaks-2”. Pārtikas pakas 5.–12. klašu skolēniem tiek piešķirtas pamatojoties uz iesniegumu Sociālajam dienestam, savukārt 1.–4. klašu skolēniem pārtikas pakas izsniedz izglītības iestāde, kurā skolēns mācās, pamatojoties uz pieteikumu, kas nosūtīts e-klase.lv.

Sociālā dienesta speciālisti atgādina, ja ģimenēm, kuras neietilpst nosauktajās grupās, nepieciešama palīdzība, tās aicinātas rakstīt uz e-pasta adresi socialaisdienests@krimulda.lv vai zvanīt – tālr. +371 27737306.

 

Citi jaunumi Pašvaldība

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs