1. Sākums
  2. Vakances
  3. PII “Ezerciems” aicina darbā apkopēju
PII “Ezerciems” aicina darbā apkopēju

PII ‘’Ezerciems’’ aicina darbā apkopēju uz nenoteiktu laiku ar 0.75 amata slodzi 30 stundas nedēļā.

Prasības amata pretendentiem/-ēm:

  • pamata vai vispārējās vidējās pakāpes izglītība;
  • spēja kvalitatīvi un precīzi veikt sava darba pienākumus;
  • augsta atbildības sajūta;
  • prasme plānot un organizēt savu darbu;
  • spēja cieņpilni komunicēt ar pieaugušajiem un bērniem.

Pienākumi:

  • Veikt telpu kvalitatīvu tīrīšanu: divas reizes dienā mazgāt grīdas, katru dienu slaucīt putekļus no mēbelēm, palodzēm un citām virsmām (arī biroja tehnikas), laistīt istabas augus atbilstoši tā laistīšanas režīmam, reizi nedēļā noskalot (nomazgāt) tiem lapas, tīrīt paklājus ar putekļu sūcēju un vismaz reizi nedēļā paredzēt paklāju mitro tīrīšanu;
  • Apkopējai ir jātīra šādas telpas: Iestādes aktu zāle, iestādes sporta zāle, gaiteņi un kāpņu telpas, administrācijas un citas telpas (iestādes vadītāja, izglītības metodiķa, pirmsskolas izglītības mūzikas skolotāja, medicīnas māsas, logopēda kabinets, mācību telpa interešu izglītībai, dušas telpa, tualetes)
  • Atslēgt un aizslēgt teritoriju un ēku.

Piedāvājam:

  • darba algu 375 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas;
  • sociālās garantijas.

Curriculum Vitae (CV) iesniegt, nosūtot uz e-pastu piiezerciems@krimulda.lv ar norādi „Apkopēja vakance” vai pa pastu Straupes iela 4, Inciems, Krimuldas pagasts, Krimuldas novads, LV-2145, vai iesniegt personīgi PII “Ezerciems” vadītājai Santai Geregai, iepriekš vienojoties par laiku zvanot +371 25133951.

Papildus informācija pa tālruni: +371 25133951.

Pieteikumu iesniegšanas termiņš – 2021. gada 21. maijs.

Informējam, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi un tiks dzēsti divu mēnešu laikā pēc pieteikuma iesniegšanas termiņa beigām.

Citi jaunumi Vakances

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs