1. Sākums
  2. Vakances
  3. PII “Ezerciems” aicina darbā metodiķi
PII “Ezerciems” aicina darbā metodiķi

Pirmsskolas izglītības iestāde (PII) “Ezerciems” aicina darbā  metodiķi uz noteiktu laiku uz nepilnu darba slodzi, darba samaksa noteikta ar bruto amata algu 655,50 EUR par nepilnu darba slodzi 0,75.

Prasības pretendentam:

  • Izglītība atbilstoši Ministru kabineta 2018. gada 11. septembra noteikumu Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību” 13.punkta prasībām;
  • latviešu valodas zināšanas augstākajā līmenī;
  • pedagoģiskā darba stāžs vismaz 5 gadi;
  • prasme organizēt un plānot savu profesionālo darbību;
  • prasme strādāt komandā;
  • labas saskarsmes un komunikācijas prasmes;
  • labas prasmes darbā ar datoru (Word, Excel, Outlook).

Galvenie pienākumi:

  • plānot un nodrošināt kvalitatīvu izglītības procesu atbilstoši normatīvo aktu prasībām;
  • nodrošināt pirmsskolas izglītības programmas īstenošanas procesu iestādē;
  • izstrādāt metodiskā darba, pedagoģisko pasākumu plānu un atbildēt par to izpildi.

    Piedāvājam:
  • interesantu, radošu un atbildīgu darbu;
  • darba samaksa noteikta ar bruto amata algu 655,50 EUR par nepilnu darba slodzi 0,75;
  • sociālās garantijas.

Pieteikuma vēstuli, CV un pretendenta kvalifikāciju apliecinoša izglītības dokumenta kopijas lūdzam sūtīt līdz 2021. gada 1.februārim uz e-pastu: pii.ezerciems@krimulda.lv Uzziņas pa tālruni: 25133951

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka Pirmsskolas izglītības iestāde “Ezerciems” apņemas izmantot amata pretendentu personas datus tikai pretendenta izvērtēšanai saistībā ar darba sludinājumā minētām prasībām.

Citi jaunumi Vakances

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs