1. Sākums
  2. Vakances
  3. PII “Ezerciems” aicina darbā sētnieku/dārznieku
PII “Ezerciems” aicina darbā sētnieku/dārznieku

Pirmsskolas izglītības iestāde (PII) “Ezerciems”, Inciems, Straupes iela 4, LV – 2145, aicina darbā sētnieku/dārznieku uz nenoteiktu laiku.

Prasības:

  • vēlama iepriekšēja darba pieredze vai iemaņas konkrēta darba veikšanai:
  • labas saskarsmes un komunikācijas prasmes.

Pienākumi:

  • Pirmsskolas izglītības iestādes teritorijas uzkopšana;
  • Teritorijā esošo stādījumu kopšana;
  • Vasarā pļaut zāli;
  • Rudenī vākt lapas, rūpēties par to aiztransportēšanu;
  • Ziemā veikt sniega tīrīšanu un smilšu, sāls kaisīšanu.

Piedāvājam:

  • 0,5 darba slodzi;
  • stabilus ienākumus;
  • darbu draudzīgā kolektīvā;
  • sociālās garantijas;
  • atalgojumu EUR 265,00 par 0,5 likmi pirms nodokļu nomaksas.

Curriculum Vitae (CV) iesniegt, nosūtot uz e-pastu piiezerciems@krimulda.lv ar norādi „Sētnieks/dārznieks” vai pa pastu Straupes iela 4, Inciems, Krimuldas pagasts, Krimuldas novads, LV-2145, vai iesniegt personīgi PII “Ezerciems” vadītājai Santai Geregai, iepriekš vienojoties par laiku zvanot +371 25133951.

Papildus informācija pa tālruni: +371 25133951.

Pieteikumu iesniegšanas termiņš – 2021. gada 15. jūnijs.

Informējam, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi un tiks dzēsti divu mēnešu laikā pēc pieteikuma iesniegšanas termiņa beigām.

Citi jaunumi Vakances

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs