1. Sākums
  2. Vakances
  3. PII “Ezerciems” aicina darbā skolotāja palīgu uz pusslodzi
PII “Ezerciems” aicina darbā skolotāja palīgu uz pusslodzi

Pirmsskolas izglītības iestāde “Ezerciems” aicina darbā  SKOLOTĀJA PALĪGU uz nenoteiktu laiku ar 0,5 amata slodzi (20) stundas nedēļā.

 Nepieciešamā izglītība un zināšanas:

  • Vidējā vai augstākā izglītība;
  • Valsts valodas zināšanas augstākajā pakāpē.

Pretendentam izvirzītās prasības:

Nepastāv Bērnu tiesību aizsardzības likuma 72.panta noteiktie ierobežojumi strādāt izglītības iestādē.

Pienākumi:

  • palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājam;
  • atbalstīt bērnus pašapkalpošanās procesos;
  • rūpēties par grupas telpu tīrību un kārtību.

Piedāvājam:

  • 0,5 amata slodzi (20 stundas nedēļā) uz nenoteiktu laiku ar atalgojumu EUR 300,00 pirms nodokļu samaksas;
  • sociālās garantijas;
  • iespēju pilnveidot profesionālo pieredzi.

Pieteikuma vēstuli, Curriculum Vitae (CV) iesniegt, nosūtot uz e-pastu naira.martinsone@krimulda.lv ar norādi „Skolotāja palīgs” vai pa pastu Straupes iela 4, Inciems, Krimuldas pagasts, Krimuldas novads, LV-2145, vai iesniegt personīgi PII “Ezerciems” vadītājas p.i. N. Martinsonei, iepriekš vienojoties par laiku zvanot +371 25133951.

Papildus informācija pa tālruni: +371 25133951.

Darba uzsākšanas datums: 2021. gada 26. aprīlis

Pieteikumu iesniegšanas termiņš – 2021. gada 22. aprīlis

Informējam, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi un tiks dzēsti divu mēnešu laikā pēc pieteikuma iesniegšanas termiņa beigām.

Citi jaunumi Vakances

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs