1. Sākums
  2. Izglītība
  3. PII “Ezerciems” audzēkņi uzsāks skolas gaitas
PII “Ezerciems” audzēkņi uzsāks skolas gaitas

Laikā, kad valstī tika izsludināta ārkārtējā situācija, arī pirmsskolas izglītības iestādēm (PII) nācās ierastos procesus mainīt un pielāgoties jaunajai situācijai. PII “Ezerciems” izlaidumu laikā norisinājās īpašs, individuāla tikšanās  bērniem, kuri šogad uzsāks skolas gaitas . Skanot dziesmām  un dzejoļu veltījumiem tikai vecākiem. Šoreiz rokas spiediena vietā bija ,,īpašais sveiciena žests”.

Ievērojot visus drošības un piesardzības pasākumus, tika sarūpēti pārsteigumi. Viens no tiem bija slepenais viesis  bērnudārza pagalmā, kura lomā iejutās Krimuldas novada domes priekšsēdētājs Linards Kumskis. Bērni  uzdeva jautājumus, uz kuriem viesim vajadzēja  rast atbildes gan par  vēsturiskām tēmām, gan Covid-19 aktualitātēm, gan tīri sadzīviskām lietām.

Grupas ietvaros sekoja svētku  brokastis, mūzika, dejas un rotaļas. Vispārēju jautrību sagādāja ūdens aktivitātes āra laukumā. Nobeigumā bērni baudīja svētku kliņģeri. Ar vecāku un skolotāju gādību katrs bērns saņēma atmiņu albumu un grāmatu, kā arī dāvanu no Krimuldas novada dome  tālākajām skolas gaitām.

 

Informāciju sagatavoja:

PII “Ezerciems” vadītājas p.i.

 Naira Martinsone

Citi jaunumi Pašvaldība

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs