1. Sākums
  2. Vakances
  3. PII “Krimulda” aicina darbā vadītāja vietnieku izglītības jautājumos
PII “Krimulda” aicina darbā vadītāja vietnieku izglītības jautājumos

Pirmsskolas izglītības iestāde “Krimulda” aicina darbā VADĪTĀJA VIETNIEKU IZGLĪTĪBAS JAUTĀJUMOS uz nenoteiktu laiku.

Nepieciešamā izglītība un zināšanas:

  • izglītība atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”;
  • prasme plānot un organizēt savu darbu;
  • labas saskarsmes un komunikācijas prasmes;
  • spēja strādāt komandā;
  • valsts valodas zināšanas (mutvārdos un rakstos) augstākajā līmenī;
  • Pārzināt ar pirmsskolas izglītību saistīto normatīvo aktu bāzi.

Pretendentam izvirzītās prasības:

  • nepastāv Bērnu tiesību aizsardzības likuma 72.panta noteiktie ierobežojumi strādāt izglītības iestādē;
  • augsta atbildības sajūta un precizitāte veicot amata pienākumus;
  • patstāvība tiešo pienākumu izpildē;
  • ļoti labas komunikācijas un sadarbības prasmes.

Galvenie pienākumi:

  • Organizēt un vadīt pirmsskolas izglītības iestādes pedagoģisko darbu;
  • Īstenot izglītības procesu atbilstoši programmas mērķiem un uzdevumiem, saskaņā ar valstī noteiktajām pirmsskolas izglītības vadlīnijām
  • Sadarbībā ar Izglītības iestādes vadītāju izstrādāt Izglītības iestādes attīstības plānu un atbildēt par tā izpildi;
  • Gatavot pārskatus un ieteikumus Izglītības iestādes vadītājam par iespējamiem mācību plāna, izglītības procesa un citiem grozījumiem un papildinājumiem;
  • Izstrādāt gada mācību plānu;
  • Plānot metodisko darbu iestādē;
  • Plānot un izstrādāt pedagoģisko pasākumu plānu un perspektīvo darba plānu;
  • Analizēt un vērtēt izglītības procesu un tā rezultātus, izvirzīt jaunus uzdevumus un informēt par to pedagogus, izglītojamos un viņu vecākus;
  • Sniegt metodisku palīdzību pedagogiem darbā ar bērniem (pedagoģiskā procesa organizācijas, tālākizglītības, pašizglītības, saskarsmes u.c. jautājumos);
  • Kontrolēt pirmsskolas izglītības programmas īstenošanu.

Piedāvājam:

  • pilnu 1,0 slodzi (40 stundas nedēļā) uz nenoteiktu laiku;
  • sociālās garantijas;
  • elastīgu darba laiku;
  • atsaucīgu kolektīvu;
  • profesionālās izaugsmes iespējas.

Atalgojums –  EUR 900,00 mēnesī pirms nodokļu nomaksas.

Darba uzsākšanas datums – vienojoties (vakance ir brīva jau šobrīd)

Pretendentus aicinām pieteikties, iesniedzot savu “dzīves un darba gājumu” (CV) ar norādi “vadītāja vietnieks izglītības jautājumos”  līdz 2019. gada 12. septembrim (ieskaitot):

uz e-pastu: solvita.dreimane@krimulda.lv

vai pa pastu: Parka iela 2, Ragana, Krimuldas pagasts, Krimuldas novads, LV-2144, vai iesniegt personīgi PII “Krimulda” vadītājai.

Tālrunis informācijai: +371 27744029

Informējam, ka PII “Krimulda” pretendentu pieteikuma dokumentos norādītos personas datus apstrādās, lai nodrošinātu šo darbinieku atlases norisi. Pretendentu iesniegtā informācija tiks dzēsta trīs mēnešu laikā pēc pieteikuma iesniegšanas termiņa beigām.

Citi jaunumi Sabiedrība

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs