1. Sākums
  2. Vakances
  3. PII “Krimulda” aicina darbā virtuves palīgstrādnieku
PII “Krimulda” aicina darbā virtuves palīgstrādnieku

Pirmsskolas izglītības iestāde “Krimulda” STEIDZAMI aicina darbā

VIRTUVES PALĪGSTRĀDNIEKU uz nenoteiktu laiku.

Galvenie pienākumi:

  • Dārzeņu un augļu pirmapstrāde (mizošana, griešana, smalcināšana);
  • Galda klāšana;
  • Trauku mazgāšana;
  • Virtuves telpu uzkopšana dienas beigās;
  • Palīdzēt pavāriem veikt citus virtuves darbus.

Pretendentam izvirzītās prasības:

  • nepastāv Bērnu tiesību aizsardzības likuma 72.panta noteiktie ierobežojumi strādāt izglītības iestādē;
  • augsta atbildības sajūta un precizitāte veicot amata pienākumus;
  • patstāvība tiešo pienākumu izpildē;
  • ļoti labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • labas valsts valodas zināšanas (mutvārdos un rakstos).

Piedāvājam:

  • vienu amata slodzi uz nenoteiktu laiku ar atalgojumu EUR 450,00 pirms nodokļu nomaksas;
  • sociālās garantijas;
  • elastīgu darba laiku;
  • atsaucīgu kolektīvu;
  • profesionālās izaugsmes iespējas

Slodze – viena amata slodze (40 stundas nedēļā) uz nenoteiktu laiku.

Atalgojums – 450,00 eiro pirms nodokļu nomaksas par 1,0 amata slodzi.

Darba uzsākšanas datums – vienojoties (vakance ir brīva jau šobrīd).

Pieteikumu iesniegšanas beigu termiņš – 2019. gada 22. septembris.

Pieteikuma vēstuli, Curriculum Vitae (CV) iesniegt: nosūtot uz e-pastu solvita.dreimane@krimulda.lv  ar norādi „Virtuves palīgstrādnieks” vai pa pastu Parka iela 2, Ragana, Krimuldas pagasts, Krimuldas novads, LV-2144 vai iesniegt personīgi PII “Krimulda” vadītājai.

Papildus informācija pa tālruni: +371 27744029

Informējam, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi un tiks dzēsti divu mēnešu laikā pēc pieteikuma iesniegšanas termiņa beigām.

Citi jaunumi Sabiedrība

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs