1. Sākums
  2. Izglītība
  3. PII “Krimulda” bērni piedalās ZAAO rīkotā akcijā
PII “Krimulda” bērni piedalās ZAAO rīkotā akcijā

Februārī, kad pavasaris vēl par sevi nedeva ziņu, PII “Krimulda” bērni jau sāka pavasari ielaist savā bērnudārzā, iesaistoties ZAAO izsludinātajā akcijā „Cik ilgā laikā izaug Tavi salāti?”

Šīs akcijas mērķis ir veicināt bērnu izpratni par pārtikas ceļu – kur tā tiek iegūta, cik daudz darba un līdzekļu nepieciešams tās ieguvei. Ne vienmēr mums vajadzīgais ir jāpērk veikalā, mēs varam saražot paši – audzējot piemājas dārziņā vai mājās uz palodzes.

“Bitīšu”, “Ķiparu” un “Taurenīšu” grupas bērni kopā ar skolotājām Baibu Miķelsoni, Martu Siliņu, Ivetu Andersoni, Līgu Kozlovsku, Ināru Aleksi un Lauru Spulli aktīvi iesaistījās šajā akcijā un pārvērta savu tuvāko apkārtni par zaļo dārzu. Tas notika ne tikai uz savu grupu palodzēm, bet arī visā bērnudārzā. Pārējās PII “Krimulda” grupiņas labprāt pievienojās salātu audzēšanā. Visiem bija interesanti iesaistīties dažādās aktivitātēs: izzinošas ekskursijas uz veikalu, ar jautājumu – kādi un no kurienes salāti ir veikalā? Salātu sēklu izpēte, iesēšana, rūpes par iesēto, vērojums, kā iesētais aug, noslēgumā degustācija. Tas viss bērnus ļoti iepriecināja un rosināja viņu zinātkāri.

Neskatoties uz ārkārtas situāciju valstī darbs pie ZAAO projekta turpinās un esam tikuši līdz balsošanai, tādēļ PII “Krimulda” aicina sabiedrību aktīvi iesaistīties balsošanā, lai bērni var vēl vairāk lepoties ar savu veikumu.

Balsot var gan www.urda.lv galerijā, gan Facebook URDA kontā.
Balsu skaitīšana notiks 30.aprīlī.

 

PII “Krimulda” kolektīvs jau iepriekš pateicas par atbalstu!

 

Informāciju sagatavoja:

Gunta Tarakanova

PII “Krimulda” vadītājas vietniece izglītības jomā.Citi jaunumi Pašvaldība

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs