1. Sākums
  2. Izglītība
  3. Radošās darbnīcas pirmsskolas iestāžu pedagogiem
Radošās darbnīcas pirmsskolas iestāžu pedagogiem

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija piedāvā radošo darbnīcu pirmsskolas iestāžu pedagogiem “Sadarbība starp pedagogiem un vecākiem, tās barjeras un pārvarēšanas stratēģijas”.

Radošās darbnīcas palīdzēs pedagogiem uzlabot savas komunikācijas un sadarbības prasmes, kā arī apgūt praktiskās iemaņas konfliktu risināšanā u.tt. Gan vecākiem, gan pedagogiem ir viens mērķis – veiksmīga bērnu attīstība, tādēļ abu pušu sadarbības procesa efektivitāte ir ļoti svarīga.

Pirmsskolas izglītības iestāde allaž ir bijusi vieta, kur bērniem pavadīt laiku, apgūt prasmes un socializēties vidē. Vecāki parasti izrāda pozitīvu attieksmi pret bērnudārzu, tomēr pēdējos gados viņi ir ļoti aizņemti darbā un bērnu audzināšanu uztic iestādei. Gan vecākiem, gan pedagogiem ir vienoti uzdevumi: darīt visu, lai bērni ir laimīgi, veseli, aktīvi, komunikabli, lai viņi būtu harmoniski attīstītas personības. Mūsdienu pedagogiem jābūt profesionāli kompetentiem un jāspēj pārliecināt vecākus, ka viņi ir sabiedrotie, kuru mērķis veiksmīga bērna attīstība. Saskarsmes prasmju pilnveidošana nodrošina efektivitāti bērna audzināšanā un veiksmīgāk veidot sadarbību ar vecākiem.

Programmas mērķis:

  • Apzināties savas stiprās un vājās prasmes komunikācijas procesā un sadarbības veidošanā,
  • Komunikācijas prasmju pilnveidošana, lai uzlabotu praktiskās iemaņas konfliktu risināšanā un veidotu efektīvu sadarbību ar vecākiem.

Mērķauditorija:

  • Pirmsskolu izglītības iestāžu pedagogi

Darba kārtība:

  • Viena radošā darbnīca ilgst 6 stundas
  • Darbs notiek grupās, maksimums līdz 15 dalībniekiem.

Radošās darbnīcas ir bezmaksas

Lai pieteiktos dalībai radošajā darbnīcā vai iegūtu papildus informāciju, pirmsskolas iestāžu pedagogi aicināti zvanīt pa tālruni 67 359 147 vai rakstīt e-pastu marija.sorokina@bti.gov.lv.

 

Informāciju sagatavoja:

Taivo Trams,

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas

Administratīvās nodaļas vadošais eksperts (struktūrvienību sadarbības un stratēģiskās plānošanas nodrošināšanā)

Kontaktinformācija:  +371 22 007 194, +371 67 359 145

Citi jaunumi Paziņojumi

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs