1. Sākums
  2. Sports
  3. Rudens pauerliftinga sezona sākas ar Krimuldas novada čempionātu spēka divcīņā
Rudens pauerliftinga sezona sākas ar Krimuldas novada čempionātu spēka divcīņā

Klāt rudens pauerliftinga sezona, kura tradicionāli sākas ar Krimuldas novada čempionātu spēka divcīņā (spiešana guļus + vilkme), kas notiks 14.septembrī Inciemā, Krimuldas novadā, sporta un atpūtas centrā “Namiņš”, Zvaigžņu ielā 8. Tas būs 13.Latvijas Kausa posms.

Sacensībās aicināti piedalīties citu novadu  sportisti un kā arī sporta entuziasti, kas vēlas izmēģināt savus spēkus šajā sporta veidā. Līdz 12.septembrim startējošajiem dalībniekiem jāveic reģistrācija mājaslapā – http://piedalies.sp.lv/.

 

 

Visbiežāk ar pauerliftinga sporta veidu asociējas sacensības trīs kustībās – pietupiens ar svaru stieni uz pleciem, svaru stieņa spiešana guļus un svaru stieņa vilkme no zemes. Latvijā lielu popularitāti ir guvusi tieši svaru stieņa spiešana guļus, jo notiek ne mazums sacensību tieši šajā kustībā. Savukārt spēka divcīņas sacensības pirmo reizi notika 2014. gadā. Pērn Krimuldas novada čempionātā komandu vērtējumā – 1.vietu izcīnīja SCK Madona, 2.vietā bija Talsu Spēka atlēti, 3.vietā – “Gulbenes K.S.P.”. Kādi rezultāti būs šogad, to uzzināsim jau pavisam drīz!

Sacensību dalībniekiem jāņem vērā, ka no pulksten 10.00 līdz 11.30 paredzēta dalībnieku reģistrācija un svēršanās, no pulksten 11.30 līdz 12.00 – tehniskais pārtraukums, savukārt sacensību sākums – pulksten 12.00. Aicināti ir arī visi sporta entuziasti un līdzjutēji. Ieeja – brīva!

Sacensību mērķi ir sporta aktivitāšu un veselīga dzīvesveida veicināšana un popularizēšana Krimuldas novadā, attīstīt un veicināt pauerliftinga kustību Krimuldas novadā un Latvijas teritorijā, piesaistīt jauniešus pauerliftinga sporta nodarbībām, Krimuldas novada čempionu spēka divcīņā noskaidrošana, atgriezt spēka trīscīņas tradīcijas Krimuldas novadā, veselīga dzīvesveida popularizēšana.

Sacensības organizē Siguldas Pauerliftinga biedrība sadarbībā ar Latvijas Pauerliftinga federāciju un Krimuldas novada domi.

Sacensības atbalsta : Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija, Latvijas Pauerliftinga federācija, Krimuldas novada dome, Spēka Pasaule, SIA Viesulis PLUS, #PeakBodyLatvia , SIA Plastik.

Milzīgs paldies Krimuldas novada uzņēmējiem, kas atbalsta sporta pasākumus novadā: Raganas Burgeram ,Lēdurgas Miesniekam, SIA ‘’Ceplīši A.S.’’,  SIA Pansijai, SIA “Perfecto” Kuki-Muki, Rosība.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Inita Savicka

Latvijas Pauerliftinga federācijas

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tel.nr. 29180354, e-pasts: sab@sp.lv

Citi jaunumi Paziņojumi

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs