1. Sākums
  2. Projekti
  3. Sākusies pieteikšanās biznesu ideju konkursam “Māmiņa. Krimuldiete. Uzņēmēja”
Sākusies pieteikšanās biznesu ideju konkursam “Māmiņa. Krimuldiete. Uzņēmēja”

Līdz 9. aprīlim Krimuldas novada sievietes-māmiņas tiek aicinātas iesniegt savu biznesa ideju konkursā “Māmiņa. Krimuldiete. Uzņēmēja” un pretendēt uz finansējumu līdz 2000 euro projekta attīstīšanai.

Konkursam var pieteikties sievietes-māmiņas, kuras ir deklarētas Krimuldas novadā un audzina bērnu vecumā līdz 8 gadiem un plāno uzsākt uzņēmējdarbību vai šo sieviešu dibinātie uzņēmumi, kuri reģistrēti pirms ne vairāk kā 24 mēnešiem.

Konkurss norisināsies divās atlases kārtās:

  1. Pieteikumu pieņemšana līdz 9. aprīlim, pretendentēm iesniedzot pieteikuma veidlapuprojekta izmaksu tāmi un prognozētās naudas plūsmas aprēķinu. Jau reģistrētajiem komersantiem papildus jāiesniedz operatīvā bilance ar peļņas zaudējuma aprēķinu. Minētie dokumenti jānosūta uz e-pasta adresi dome@krimulda.lv vai linda.bernarde@krimulda.lv vai iesniedzot personīgi vienā eksemplārā papīra formā klientu apkalpošanas centrā Parka ielā 1, Raganā.
  2. Izvirzīto pretendentu ideju prezentācijas un uzvarētāju paziņošana.

 

Iesniegtos projektus vērtēs žūrijas komisija, kuras sastāvā būs pieredzējuši Siguldas un Krimuldas novadu uzņēmēji.

Sakarā ar koronavīrusa Covid-19 infekcijas izplatības riskiem, valdības 12. martā izsludināto ārkārtējo situāciju valstī, tiek atcelts 19. marta informatīvais seminārs Krimuldas Tautas namā, Parka ielā 1, Ragana konkursam “Māmiņa. Krimuldiete. Uzņēmēja”.

Māmiņas sev interesējošos jautājumus par konkursu un pieteikšanos, aicinātas iesūtīt uz e-pastu linda.bernarde@krimulda.lv ar norādi Māmiņu konkurss. Jautājumus apkoposim un uz tiem tiks sniegtas atbildes.

Konkurss “Māmiņa. Krimuldiete. Uzņēmēja” Krimuldas novadā norisināsies pirmo gadu un tā mērķis ir sekmēt jaunu darba vietu, produktu un pakalpojumu izveidi novadā. Konkurss notiek sadarbībā ar Siguldas novadu, kur tas ar nosaukumu “Māmiņa. Siguldiete. Uzņēmēja” norisināsies jau piekto gadu un turpina sekmēt uzņēmējdarbības attīstību novadā.

Plašāka informācija pieejama rakstot uz e-pasta adresi linda.bernarde@krimulda.lv vai zvanot uz tālruņa numuru +371 25549745.

Citi jaunumi Pašvaldība

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs