1. Sākums
  2. Sabiedrība
  3. Senioru diena Krimuldas novadā
Senioru diena Krimuldas novadā

Lēdurgas kultūras namā 3. oktobrī tradicionāli kopā pulcējās Krimuldas novada seniori un viņu draugi, lai satiktos, atpūstos, atskatītos uz aizgājušo vasaru un izvirzītu tālākus mērķus rudenim un ziemai.  

Senioru svētku pasākumā sveicienus no Krimuldas novada pašvaldības domes klātienē izteica Krimuldas novada pašvaldības izpilddirektora vietnieks Vilnis Krišjānis: “Sveicieni visiem Senioru  svētkos. Krimuldas novadā ir liels darbs ieguldīts, lai vecākie ļaudis varētu justies labi un arī atpūsties. 1. oktobrī veco ļaužu namā “Krimulda” arī atzīmēja šo dienu. Veco ļaužu nams ir  lielu pārmaiņu priekšā, plānota jauna nama ēkas būvniecība, gan jaunu iekārtu iegāde. Apsveicam biedrības “Kamolītis” vadītāju Guntu Laipaku, kura jau ir iejutusies biedrības darbu apjomā un daudz paveikusi kopā ar valdi, lai šāds Senioru pasākums notiktu, lai vienotu seniorus novadā un kaimiņos.”

Krimuldas novada sociālā dienesta pārstāve Sandra Pikšēna sveica klātesošos, novēlot jauku kopā būšanu un līksmus svētkus.

Lēdurgas pagasta pensionāru, invalīdu, politiski represēto biedrības “Kamolītis” valdes priekšsēdētāja Gunta Laipaka uzrunā iepazīstināja ar sevi: “Man bija pieci gadi, kad ar ģimeni pārbraucām dzīvot uz vectēva mājām Lēdurgā. Pabeidzu Lēdurgas pamatskolu un tad uz 50 gadiem no šīs puses pazudu. Dzīves lielāko daļu pavadīju Alūksnes pusē. Aizejot pensijā, atgriezos Lēdurgā. No marta esmu biedrības “Kamolītis” vadītāja. Senioriem novēlu veselību, izturību un saglabāt dzīves prieku, piedalīties visos pasākumos, kurus kopā veidojam.”     

Gunta Laipaka pastāstīja, ka viņai ir  gods vadīt biedrību “Kamolītis”, ko dibinājusi un vadījusi Rita Bērziņa, Guntas latviešu valodas skolotāja skolas gados. Arī šobrīd Gunta regulāri dodas pie Ritas Bērziņas konsultēties un pēc padoma. Tāda iespēja ir tikpat svarīga, cik biedrības valdes locekļu saskanīga darbība un vēlme to uzlabot. Gunta Laipaka atzina, ka viņai palīdz un noder arī uzkrātā pieredze iepriekšējā skolotājas darbā, strādājot profesionālajā izglītībā.

Biedrības “Kamolītis” valde izsaka sirsnīgu pateicību visiem, kas atbalsta pensionārus, rūpējas par viņu veselību, labklājību un izaugsmi, dod iespēju interesantāk, pilnvērtīgāk pavadīt vecumdienas: “Paldies par iespēju doties ekskursijās, kopā atpūsties un gūt jaunus iespaidus, kas izkrāso ikdienu un padara to skaistāku! Paldies Krimuldas novada pašvaldībai un personīgi domes priekšsēdētājam Linardam Kumskim, izpilddirektora vietniekam Vilnim Krišjānim, Sociālo jautājumu komitejas priekšsēdētājam Jurim Salmiņam, Attīstības nodaļas vadītājai Ingai Ķerzumai, sociālā dienesta vadītājai Gintai Diļevka, pārstāvei Sandrai Pikšēnai, ģimenes ārstam Aivaram Freibergam, Karolim Treijam, Ņina Tauriņai, Indra Šemetai, Maijai Kalniņai, Inārai Miškinai, Ilzei Runcei, Anatolijam Akulovam.”

Senioriem skaistus priekšnesumus un aktivitātes nodrošināja dziedātāju duets Ineta Rudzīte un Ainars Bumbieris. Paldies Krimuldas novada pašvaldības domei par iespēju svētkus svinēt pie skaisti klātiem galdiem.

 

Informāciju sagatavoja:

Ināra Miškina

Laikraksta “Krimuldas novada vēstis” redaktore

+371 27744033;

krimuldasvestis@krimulda.lv

Citi jaunumi Pašvaldība

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs