1. Sākums
  2. Sports
  3. Siguldas kauss 2019 izaicina orientieristus Krimuldas novada Turaidā, Gaujas Senlejas kalnos un gravās
Siguldas kauss 2019 izaicina orientieristus Krimuldas novada Turaidā, Gaujas Senlejas kalnos un gravās

Krimuldas novadā,  Turaidā,  17.-18. augustā, ar sacensību arēnu Veižu mājās, aizvadītas Latvijas kausa sacensības orientēšanās sportā “Siguldas kauss 2019 Krimuldas novadā”, kas bija arī sezonas 10. Latvijas kausa posms, kas kopā pulcēja 468 dalībniekus.

Uzvaras elites grupā izcīnīja  Jānis Krūmiņš (SK “Briksnis”) un Aija Skrastiņa (SK “Briksnis”).

 

 

Organizatori “Siguldas maratona klubs& Siguldas Takas” sacensības organizēja 2018. gada kartēs, kurās notika Pasaules čempionāts gan garajā distancē, gan stafetē. Sacensību pirmajā dienā dalībnieki sacentās vidējā distancē, bet otrajā dienā veica garo distanci.

Sarežģītais un kalnainais apvidus bija liels izaicinājums daudziem sportistiem – gan iesācējiem, gan orientēšanās ekspertiem.

Vīriešu elites grupā par uzvaru cīnījās 11 dalībnieki un ātrākais izrādījās Jānis Krūmiņš no SK “Brisksnis” (Rīga), otrajā vietā atstājot Aināru Drozdu no SK “Meridiāns” (Cēsis), bet trešo vietu ieņēma Kristaps Jaundzems no SK “Saldus”.

 Sieviešu elites grupā par uzvaru kopvērtējumā cīnījās četras dalībnieces, starp kurām labākā abās sacensību dienās bija Aija Skrastiņa, no orientēšanās kluba “Briksnis” (Rīga), kas divu dienu kopvērtējumā apsteidza Iritu Puķīti no sporta kluba “Kāpa” (Carnikava) un Ievu Rukšāni no sporta kluba “Kāpa” (Carnikava).

Sacensībās jaunākais dalībnieks bija 5 gadus vecs, bet vecākajam dalībniekam – 85 gadi.

Sacensību organizatori saka lielu paldies, Krimuldas novada pašvaldībai, Siguldas novada pašvaldībai Zilveru vīniem, Puķu Elvim un veikalam Maxima par atbalstu sacensību organizēšanā!

 

Sacensību rezultāti – siguldastakas.lv

 

Uz tikšanos Siguldas kausā 2020!

Citi jaunumi Sports

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs