1. Sākums
  2. Paziņojumi
  3. Siguldas novada iedzīvotāju identifikācijas kartes iespējams iegādāties arī Krimuldas novadā deklarētajām personām
Siguldas novada iedzīvotāju identifikācijas kartes iespējams iegādāties arī Krimuldas novadā deklarētajām personām

Siguldas novada ID kartes atlaižu programmā  ir iesaistījušies vairāk kā 150 uzņēmumi. Pateicoties Siguldas, Krimuldas un Mālpils novadu uzņēmēju atbalstam, iedzīvotāji ar novada identifikācijas kartēm var saņemt vairāk kā 220 pakalpojumus un preces ar atlaidēm. Iedzīvotājiem ir iespēja izmantot dažādas priekšrocības,  apmeklējot kultūras, pašvaldības iestāžu un sporta pasākumus.

Kopš vasaras vidus Siguldas novada iedzīvotāja identifikācijas kartes tiek izsniegtas arī visām Krimuldas novadā deklarētajām personām no piecu gadu vecuma.

Šo pakalpojumu Krimuldas novada Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā, Parka ielā 1,  ir izmantojušas 316 personas. Vairāk to darījuši  Raganas ciema iedzīvotāji, bet interesi pievienoties kartes lietotāju saimei izrādījuši arī Lēdurgas un Inciema iedzīvotāji.

Kartes cena ir 5 EUR, bet skolēniem līdz 18 gadu vecumam, maznodrošinātiem novada iedzīvotājiem, iedzīvotājiem ar invaliditāti, pensionāriem vai  daudzbērnu ģimenes locekļiem (uzrādot attiecīgo apliecību vai izziņu) karti izsniedz bez maksas.

Kartes izgatavošanas notiek uzreiz. Uzrādot personu apliecinošu dokumentu tiek aizpildīta anketa, pašvaldības darbinieks veic foto uzņēmumu ar personu un dažu minūšu laikā karte tiek personalizēta –uzdrukājot kartes īpašnieka vārdu, uzvārdu un fotogrāfiju uz kādu no diviem ID karšu pieejamajiem dizainiem.

ID kartes priekšrocības veido divi bloki – pašvaldības un uzņēmēju piedāvātais. Uzrādot ID karti uzņēmēju piedāvātais preču un pakalpojumu klāsts ir pieejamas gan Siguldas, gan Krimuldas novadu iedzīvotājiem vienlīdzīgi, taču pašvaldību piedāvātais pakalpojumu klāsts ir pieejams tikai tā novada ietvaros, kur iedzīvotājs deklarējies.

Lai uzzinātu ikmēneša aktuālo piedāvājumu kultūras un sporta pasākumiem, aktīvās atpūtas jomā, kā arī izdevīgus uzņēmēju piedāvājumus jāapskata pašvaldības interneta vietne www.sigulda.lv un https://www.krimulda.lv/id-kartes/

Krimuldas novada iedzīvotāji ID kartes var saņemt Klientu apkalpošanas centrā Parka ielā 1, Raganā, pirmdienās un ceturtdienās no plkst. 9.00 līdz plkst. 18.00.

 Citi jaunumi Pašvaldība

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs