1. Sākums
  2. Izglītība
  3. Skolēnu autobusa maršruti 2019./2020. mācību gadā no 03.09.2019.
Skolēnu autobusa maršruti 2019./2020. mācību gadā no 03.09.2019.

Krimuldas vidusskolas skolēnu autobusa maršruti 2019./2020. mācību gadā no 03.09.2019.

  1. maršruts Pabaži – Bīriņi – Ragana

7.15 – Ragana

7.30 – Pabaži

7.40 – Bīriņi

7.50 – Krimuldas vidusskola

           

  1. maršruts Lēdurga – Krimuldas vidusskola

7.20 – Bīriņi

7.25 – Skultes

7.30 – Vidriži

7.35 – Rentes

7.43 – Sēļi

7.45 – Laukums pie Lēdurgas Aģes veikala

7.47 – Lēdurgas bērnudārzs

7.53 – Vanagi

7.57 – Lode

8.10 – Bīriņu krustojums

8.15 – Čārpas

8.20 – Krimuldas vidusskola

 

  1. maršruts Sējas veikals – Krimuldas vidusskola (mikroautobuss)

8.05 – Tautas nams

8.10 – Dūmlogi

8.15 – Sēja

8.23 – Brieždzirnavas

8.25 – Zemitāni

8.30 – Krimuldas vidusskola

                                                           

  1. maršruts Inciems – Turaida – Krimuldas vidusskola

7.20 – Ragana

7.27 – Zutiņi

7.30 – Eikaži

7.40 – Inciems

7.42 – Turaidas skola

7.45 – Igauņi

7.50 – Turaida

7.55 – Putniņi

8.00 – Krimuldas vidusskola

8.20 – Sūbri

8.25 – Eikažu veikals

8.28 – Zutiņi

8.33 – Grasis

8.35 – Līves

8.37 – Mangaļi

8.40 – Krimuldas vidusskola

 

  1. maršruts Loja – Sēnīte – Krimuldas vidusskola

7.50 – Krimuldas vidusskola

8.05 – Loja

8.10 – Sēnīte

8.17 – Sunīši

8.30 – Krimuldas vidusskola

 

  1. maršruts Krimuldas vidusskola – Inciems – Turaida

15.00 – Krimuldas vidusskola

15.10 – Eikaži

15.20 – Inciems

15.35 – Turaida

15.50 – Krimuldas vidusskola

 

  1. maršruts Krimuldas vidusskola – Sunīši – Grasis

15.00 – Krimuldas vidusskola

15.10 – Sunīši

15.20 – Sanatorijas ceļa gals

15.25 – Bušelis

15.30 – Grasis

15.40 – Krimuldas vidusskola  

                                     

  1. maršruts Krimuldas vidusskola – Bīriņi – Pabaži

15.40 – Krimuldas vidusskola

15.50 – Bīriņi

16.00 – Pabaži

16.20 – Krimuldas tautas nams

 

  1. maršruts Krimuldas vidusskola – Lēdurga

16.40 – Krimuldas vidusskola

16.50 – Bīriņi

17.00 – Bīriņu – Eikažu krustojums

17.10 – Sēļi

17.20 – Lode

17.25 – Vanagi

17.30 – Lēdurgas bērnudārzs

17.40 – Aijaži

17.50 – Rentes 

17.55 – Vidriži

18.05 – Skultes

18.10 – Bīriņi

         

  1. maršruts Krimuldas vidusskola – Sēnīte

16.40 – Krimuldas vidusskola

16.45 – Sunīši

16.50 – Murjāņu SĢ 

16.55 – Loja

17.05 – Sēnīte

 

  1. maršruts Krimuldas vidusskola – Inciems – Turaida

16.40 – Krimuldas vidusskola

16.50 – Sanatorijas ceļa gals

16.57 – Stenderes

17.00 – Grasis

17.05 – Eikaži

17.10 – Sūbri   

17.20 – Inciems

17.40 – Turaida

17.50 – Ragana

17.55 – Sunīši

Ja uz vietas būs tikai viens skolēnu autobuss, 10. maršruts sāksies plkst. 16.00

 

  1. maršruts Krimuldas vidusskola – Sējas veikals (mikroautobuss)

16.15 – Krimuldas vidusskola

16.20 – Ziemeļu kapi

16.23 – Dūmlogi

16.30 – Sēja

16.35 – Brieždzirnavas

16.40 – Krimuldas tautas nams

 

Garlība Merķeļa Lēdurgas pamatskolas skolēnu autobusa maršruti 2019./2020. mācību gadā no 03.09.2019.

 

7.20 – Kalnieši

7.30 – Domeri

7.35 – Aijaži

7.42 – Lēdurgas bērnudārzs

8.00 – Miltkalni

8.10 – Lode

8.15 – Vanagi

8.25 – Lēdurgas skola

8.30 – Lēdurgas bērnudārzs

 

15.20 – Lēdurgas bērnudārzs

15.25 – Lēdurgas skola

15.35 – Vanagi

15.40 – Lode

15.50 – Miltkalni

16.05 – Lēdurgas bērnudārzs

16.15 – Aijaži

16.20 – Domeri

16.30 – Kalnieši

 

Piektdienās

14.30 – Lēdurgas bērnudārzs

14.35 – Lēdurgas skola

14.45 – Vanagi

14.50 – Lode

15.00 – Miltkalni

15.15 – Lēdurgas bērnudārzs

15.25 – Aijaži

15.30 – Domeri

15.40 – Kalnieši

 

Citi jaunumi Sabiedrība

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs