1. Sākums
  2. Sabiedrība
  3. Sociālā dienesta darbinieki veicina ģimeņu saliedēšanos
Sociālā dienesta darbinieki veicina ģimeņu saliedēšanos

Krimuldas novada sociālais dienests no 21. jūlija līdz 11. augustam organizēja saliedēšanas pasākumus Krimuldas novada ģimenēm ar mērķi stiprināt ģimeņu saites, kā arī veicināt pozitīvu saskarsmi starp vecākiem un bērniem.

Krimuldas novada Sociālais dienests organizēja trīs izbraukumus, katrā no tiem piesaistot aptuveni 20 dalībniekus. Ģimenes devās braucienā uz jūru, kur smiltīs veidoja savas ģimenes ģerboni un piedalījās sporta aktivitātēs.

Sevi pozitīvi uzlādēt deva iespēja apmeklēt zirgu stalli, kur ģimenes guva ne tikai teorētiskas zināšanas par zirgu kopšanu, bet arī praktiski varēja piedalīties zirga sagatavošanā izjādei, kā arī pārvarēja bailes no uzkāpšanas zirga mugurā. Ģimenes baudīja aktīvu atpūtu, spēlējot futbolgolfu, kas veicināja savstarpējas sadarbības prasmes. Saliedēšanas izbraukumus ģimenes apmeklēja ar interesi un prieku, kā arī pauda vēlmi šādus pasākumus apmeklēt arī turpmāk.

Krimuldas novada sociālais dienests izsaka pateicību Krimuldas novada domei, saimniecībai “Līgatnes zirgi” un “Siguldas futbolgolfa” parkam par sadarbību un pozitīvu emociju sniegšanu Krimuldas novada ģimenēm, apgūstot futbolgolfa spēli.

 

Informāciju sagatavoja:

Krimuldas novada Sociālais dienests

e-pasts: socialaisdienests@krimulda.lv

Citi jaunumi Pašvaldība

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs