1. Sākums
  2. Citi īstenotie projekti
  3. Tūrisma pakalpojumu uzlabošanai SIA “Tekne A” ir īstenojusi RRLAB apstiprināto projektu
Tūrisma pakalpojumu uzlabošanai SIA “Tekne A” ir īstenojusi RRLAB apstiprināto projektu

Īstenojot LEADER projekta pieeju, Krimuldas novadā, Krimuldas pagastā kempings “Jaunzāģeri” teritorijā ir īstenots projekts “Publiskā sanitārā mezgla uzstādīšana”. Projekta ietvaros tika uzstādīta dāmu/kungu/invalīdu publiskais sanitārais mezgls ar pandusu un bioloģiskā attīrīšanas iekārta.

SIA “TEKNE A” ir īstenojusi ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai, Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.–2020. gadam.  Rīgas rajona Lauku attīstības biedrības izsludināto projekta kārtu, apakšpasākumā: 19.2 “Darbības īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” aktivitātes 19.2.2. Rīcībā “Vietējās teritorijas infrastruktūras un objektu sakārtošana pakalpojumu pieejamībai, kvalitātei un sasniedzamībai” līdzfinansēto projekta Nr. 19-04-/AL32/5/A019.2201.-000004.

Projekta ietvaros tika uzstādīts augstas kvalitātes sanitārais mezgls, kas aprīkots ar Dāmu/Kungu/ Invalīdu tualetēm ar pandusu un bioloģiskā attīrīšanas iekārta.

Projekta mērķis ir nodrošināt publiski pieejamu slapjo tualešu iespējas apmeklējumu ikvienam ūdens tūrisma cienītājam un dabas taku baudītājiem. Tāpat publiskā tualete nodrošinātu sanitārus apstākļus, iespēju aiz sevis nomazgāt rokas un ievērot tīrību mūsdienīgos apstākļos. Sanitārā mezgla izbūvei tika izmatotas videi draudzīgas tehnoloģijas.

Plašāka informācija par kempingu “Jaunzāģeri” – http://www.jaunzageri.lv/lv/

 

 

Citi jaunumi Attīstība

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs